Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg valakinek...

Hogyan tudhatnám meg valakinek a nevét akit sokszor látok, és szimpatikus nekem?

Figyelt kérdés

18 éves biszexuális fiú vagyok, buszon gyakran szoktam látni egy kb. 17 éves másik fiút, aki szimpatikus nekem. Nem meleg kapcsolatot akarok vele persze, egyszerűen csak szimpatikus és szívesen haverkodnék vele. Csak nem tudom a nevét, és ha csak odamennék hozzá idegenként biztos furcsa lenne.

Hogyan nyomozhatnám ki legalább a nevét, hogy interneten legalább fel tudjam venni vele a kapcsolatot?

Hogyan lehet buszon ismerkedni idegenekkel?


2014. ápr. 12. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet h meredek, de kovesd. Nezd meg h hova megy, hatha az alapjan kiderul valami egyeb(pl. h melyik suliba jar, hova jar edzeni stb) Onnantol kezdve facebookon is jobb eselyekel indulsz.
2014. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem menj oda es kerdezd meg.
2014. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!