Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégium portásként szóljak,...

Kollégium portásként szóljak, hogy megcsalják adott személyt?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi kollégiumban dolgozom portásként, ahol hozzávetőleg 100 diák lakik. Szóval látásból ismerek mindenkit, sokakat névről is.

Ha vendéget hoz fel valaki, akkor portásként én adok nekik kártyát így látom, hogy ki milyen gyakran megy fel adott emberhez.


Nem egy olyan lány van, akinek egyszerre több párja is van, úgy hogy nem tudnak egymásról a srácok és látszik, hogy nem csak a testiség miatt vannak a lánnyal.


Van egy kedves, olvasott és végtelen szerény lány (nevezzük Évának), aki 3 férfivel játszik egyszerre. Be van osztva, hogy melyik srác mikor jön át / mikor mennek el ide-oda. Bár tény, hogy nem tesz köztük különbséget, hiszen mindegyikükre főz ha jönnek.

Néha elgondolkozok azon, hogy vajon mit szólnának ha elmondanám, hogy nincs monogámia, közel sem....


A furcsa az, hogy semmelyikük sem sejti, hogy játszadozás van velük.

Az egyikkel dohányzás közben beszélgettem (miközben várta Évát, aki kivételesen késett). Annyira szeretettel beszélt róla és annyira rendes srác.

Csodálkoznak a lányok, hogy szemetek lesznek az összetörtszívű férfiak?


Tény, kollégista férfi is játszik több lánnyal, de nem ilyen hosszú távon (hanem pár hétig csupán).


Tehát tanácsom az, hogy néha érdemes akkor is megjelenni, amikor nem várnak. Gyanakodni, ha valami túl szabályos (akár az eltünések akár a találkozók hossza).

Hiszen könnyedén fent lehet tartani egy ilyen képezetet.


Talán rosszul gondolom?

Néha morfondírozok, hogy mivel teszek jobbat: hallgatás vagy elmondom szerencsétlen srácnak?


Szerintetek?


Jó persze, ne avatkozzak bele... okés. De attól még nem tisztességes helyzet



2020. febr. 14. 00:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod, hogy a fiúk nem tartanak több vadat a tűzben? Látod, hogy a lány is normálisnak tűnik. Felesleges beleszólni, ő dolguk.
2020. febr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
2020. febr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem vagy nem dug minddel, vagy pedig ezek a srácok támogatják egyetem alatt, ezért van belőlük 3


Az a valószínűbb, hogy mind csak haver, korrepetálják és csak rendes a csaj.. csóró kolisok mind főznek, pláne büfészakon

2020. febr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez a legnagyobb kamu, amit valaha is olvastam.

Amúgy még ha igaz is: arra még nem gondoltál, hogy nem dugni járnak fel a csajhoz, hanem mondjuk korrepetálja őket?..

2020. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon tisztellek kedves kérdező, mert egy értelmes portásnak látszol, aki nem baszogatja a kollégistákat, hanem tényleg az érdeküket nézi, én nagyon örülnék, ha ilyen portások lennének az én kolimban is. Az, hogy szerintem mit érdemes tenned, attól függ, hogy milyen a viszonyod a fiúkkal. Ha szoktál velük beszélgetni, vagy együtt cigizni, akkor egy ilyen alkalomkor felhozhatod a témát, persze be úgy, hogy "tudom, hogy xy-nal csal téged az Évi", hanem csak annyit amennyit már előttem is írtak, hogy pl. "Népszerű az Évi, sokan járkálnak hozzá". Ha nem vagy beszélőviszonyban a fiúkkal, akkor tényleg hagyd, mert csak a saját megítélésedet rontanád vele.


#14: LOL, persze, éjszakai kártyával járnak "korrepetálni" a csajt, ráadásul mind fiúk és hárman egyszerre. :D Jó kis korrepetálás lehet. :D

2020. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15-öske, szerintem sehol nem írta, hogy egyszerre megy fel a csajhoz 3 csávó is, de amúgy elég nagy bajok lehetnek nálad, ha abból, hogy egy nőnemű személy 3 hímneművel van együtt egyből arra asszociálsz, hogy édesnégyezni indulnak :D
2020. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
#16: Nyugodj le, az egyszerre alatt én sem valami hardcore triple penetration-re gondoltam, hanem arra, hogy egyidejűleg van három fiúval kapcsolata. Azt hittem, ez érthető lesz, de ezek szerint nem, bocsi. :)
2020. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Mindig is sejtettem, hogy néhány portás már túlzottan figyel a kolisokra. Főleg, hogy a legtöbb helyen kamera van, így még könnyebb a helyzet. Tuti tetszik a nő, ha ennyire érdekelnek a kavarásai. Szerintem ne szólj és hagyd abba ezt a túlzott "megfigyelést". Nem az apja vagy a pasija vagy.
2020. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!