Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátrány lenne, ha egy srác portásként dolgozna?

Figyelt kérdés
Nem diákmunka, évek óta ezt csinálja, és nem is akar váltani.
2016. szept. 8. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha vegyészmérnök, csak nem szeret hivalkodni és ezért lett portás, akkor természetesen nem hátrány. :)


23/N

2016. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szereti? Mellette nem buta mint a föld, hanem olvasott és tájékozott? Akkor nem gond. Ha azért portás mert másra alkalmatlan, és nem lehet vele értelmesen beszélgetni semmiről, akkor igen.
2016. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először úgy értettem, hogy prostituáltként... :D:D:D
2016. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nekem gond lenne. Nem szeretem az motivacio nelkuli embereket, akiknek az az egyetlen eletceljuk, hogy masok elott nyitogassak az ajtot. En inkabb az a "reteg" vagyok, akiknek az ilyen fiuk nyitogatjak az ajtot. Elvatom hogy a parom is ilyen legyen.
2016. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Zavarna, hogy nem akar fejlődni.

Nem azt értem ez alatt, hogy legyen milliomos helyett milliárdos, felőlem lehet kőműves is vagy bármi, de akarjon tanulni, fejlődni, jobb és jobb lenni, ne csak úgy éldegéljen bele a vakvilágba.

2016. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért más egy raktárépületi portás és egy bankban dolgozó portás....


engem nem zavar,ha tisztességes a munkája és nem issza el a pénzt, tervez velem közös jövőt,jól kijövünk egymással stb stb.

2016. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
amelyik hülye 3,14csát zavarja, mint a 4es válaszoló luxusprostit, azt kerüld el messziről! jobban jársz, ha ilyen értelmi szinten lévőkkel nem kezdesz!
2016. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zavarna, ha nem akarna váltani. Portás fizetésből nem tudunk Bora Borára menni.
2016. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne, esténként vinnék be neki melegvacsorát és tévéznénk összebújva a meghitt portásfülkében.
2016. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Ertem, tehat ha itt valaki valamifele ambiciot, motivaciot var el a masiktol, az mar rogton luxusprosti :"D. Hat nem logikus? Jaj, istenem, luzer gyakoris ferfiak... tisztelet a kivetelnek.
2016. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!