Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megcsalják a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a párjukat azok többnyire mondanak róla rosszakat? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de valami "ürügynek" lennie kell, ami a szerető karjaiba üldözi az illetőt. Az elhidegülés épp elég alapos indok lehet: észre sem veszi a pár, és hirtelen azon kapják magukat, hogy egy irdatlan nagy szakadék van köztük. Főleg ez a megcsalás melegágya. Meg kell találni a módját, hogy a szürke hétköznapokat is ünneppé varázsolják, és elejét lehet venni az elidegenedésnek.
2018. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én párom megcsalt, utána még ő kiabált velem az utcán.

Olyan típus volt , ha nem volt igaza azonnal támadott, erőszakkal hangosan.. nincs olyan hogy neki nincs igaza


igazi patkány karakter, mely kategória az utóbbi pár évben a fiatalok körében nagyon elszaporodott, köszönhetően a fogyasztói társadalomnak és az egocentrikus világképnek, melyet folyamatosan nyom beléjük/belénk a média és az internet világa


ha a kapcsolat nem megy, abba kell hagyni utána szabad élet van, de a megcsalásra sehogy sem találok elfogadható körülményt. Hiába elhidegülés stb. szakítani kell utána azt csinálnak amit akarnak..


üdv


valaki aki még az előző században él, tudom...

2018. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létező jelenség, hogy a csalfák előadják, hogy milyen rossz is otthon, hogy extra szimpátiák kapjanak a szeretőtől.
2018. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csaltam már meg a páromat és azóta is nagyon bánom, mert nem volt gond a kapcsolatunkkal, csak az ösztöneim hajtottak. Soha egy rossz szót se szóltam róla, ha szóba került, akkor bűntudatom volt és magamat oszoroztam, jogosan.

24N

2018. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!