Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni. Hogy tudok...

Nincs kedvem élni. Hogy tudok tulépni rajta? 26/f (többi lenn)

Figyelt kérdés
Mindig mindenért megkelett küzdenem amiért sokan alapból megkaptak. Kevés jó dolog van az életemben. Sok munka van néha már alig állok a lábamon. Alkoholista lettem máshogy nem tudom feldolgozni a körülöttem lévö dolgokat. Nö sincs az életemben. Meg szoba se állnak velem a nök. Akik igen azok is kihasználtak. Elég régóta nem is próbálkozom. Nincs is kinél. Barátaim is szép lassan eltüntek. Amíg ki tudtak használni jó voltam de amikor már nem eltüntek. Sokat dolgozom idöm sincs nagyon semmire. Állítólag a legjobb barátommal idén nem is nagyon találkoztam. 2szer futottam össze vele véletlenül a buszmegállóban. Beszéltünk 4 mondatot jött a busz és ennyi. Ö mindig is szerette magát isteniteni. Nem dolgozik nem tanul otthon van egész nap. Eltartassa magát de nincs soha nincs semmihez idelye pénze se. De mindig megszerzi magának amit akar..
2020. febr. 16. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Először magadban kell változtatnod. Ne az úgymond barátod miatt gondolkodj, hagyj fel a negatív kapcsolatokkal. Ha magadban elrendeztél mindent, akkor már tudsz mások fele is nyitni. Keress valamit ami érdekel először is. Másodszor szerintem keress másik munkát, ha ennyit dolgozol és csak rosszként gondolsz rá, nem éri meg. Egy életed van, munkát bárhol találhatsz. Hidd el, ilyen voltam az elején, nem mertem felmondani, az anyagi helyzetem miatt, de elkezdtem keresni mást, beadtam az önéletrajzomat más helyekre és fel is hívtak. Ott hagytam azt a munkahelyet amit utáltam, aztán több erőm és időm volt összeszedni magam. Próbálj meg olyanokat találni, amiben örömöd leled. Akár készíts dolgokat, ha szeretsz szerelni, próbálj meg szerelő lenni vagy akármi. Sajnos muszáj lépni valahogy máshogy nem megy.
2020. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!