Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is volt már izgalmas álma?

Másnak is volt már izgalmas álma?

Figyelt kérdés

Tök király volt.

Elmentem álmomban futni a hegyre aztán belefutottam egy kemény bandaleszámolásba.

Kicsit olyan Nem vénnek való feelingje volt.


2020. febr. 17. 05:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt,a gyerekkori nagy szerelmemmel ismét csókolóztam.
2020. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én ma azt álmodtam, hogy 15 forint volt a táblás csoki és verekednem kellett a biztonsági őrrel, mert csak elírták az árát és nem engedte annyiért megvenni. De végül nyertem és vettem egy kartonnyit.
2020. febr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Épp ma volt. Egy ipari telekre igyekeztem a dunai ártérben egy töltés tetején személyautóval. Előttem egy pickup lassan ment. Aztán volt egy kis mélyebb rész, ott teljesen mag is állt. Kiszálltam mert kikerülni nem lehetett, aztán látom hogy sár van. A sárban volt pár fa ami lehetett volna menni, de volt ahol hiányzott, ott én tuti elakadtam volna. Szóval elkezdtem beigazgatni hogy át tudjunk menni. Mondjuk ő simán átment volna igy is. A mélyedés oldalát is meg akartam igazgatni, de elkezdett befolyni a víz. Áradás volt. Nagyon hamar emelkedett, nagy colt a sodrás is. Felálltam az enyém tetejére mert már nem lehetett volna elmenni, labammal a tetőcsomagtartóba kapaszkodtam. Telefonon kértem segítséget, de egy másik helikopter jött. Addigra teljesen átfagytam, nem is tudtam felmászni a létrán. Nem tudom hogy fogott-e valaki vagy csak a kezemmel kapaszkodtam. Utána végig azt kérdezgették hogy egészséges vagyok-e. Mármint nem a víz miatt, hanem amúgy. Olyan érzésem volt hogy ha igent mondok, akkor ott helyben megműtenek. Aztán felébredtem.
2020. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam ,hogy két Gyurcsány Ferkó megy a sivatagban.
2020. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátommal bünözök voltunk àlmomban (én nö vagyok),rànk szàlltak a rendörök, futottunk a gépfegyerekkel éjszaka valami pajta felé elbujni fentröl rendörhelikopterek vilàgitottak rànk körfénnyel hogy kövessék merre szaladunk erre fektünt hogy az egyik fény viszont nem a rendöröktöl jön hanem magasabbra nézve egy csészealj, ahogy elkapott a fénye elkezdtem felfelé emelkedni, fentröl irto magasbol lattam ahogy a pàrom szalad tovabb màr majdnem elèri a pajtàt, en meg egyre jobban emelkedek. Elkezdtem pànikolni sikitozni, aztàn felébredtem es lerohantam anyàhoz hogy majdnem elraboltak. Nagyon élethü volt.


A többi àltalàban rövidebb àlom. Pl álmomban gyerekem lett, ill szültem, aztàn amikor megmutattàk egy kb 6 éves kislany volt, aki köszönt!, en mondtam hogy ö nem lehet az èn gyerekem mert beszélni is tud es ujszülött nem beszél, es akik ott voltak körülöttem csalàd/orvosok/anya is/a szülész stb, mind egytöl egyik ugy nèztek ràm mint aki nem normàlis es megtagadja a sajàt gyerekét es kedvesen mosolyogva mint a bolondokat nyugtattak hogy de higyjem el ö az én gyerekem. Jo, hogy le nem fogtak/nyugtatoztak àlmomban eröszakkal, mert elég ideges voltam, hogy akkor elrabolhattàk azt aki valoban az en gyerekem azaz nekem rohanni menni kellett volna keresni, de a körülöttem levök mindenki kedvesen csititgatott.

Asszem ebböl is felébredtem akkor, mielött totàl kibukok.


Szoval nàlam csak kb rémàlmok az "izgalmasak".amiket amugy szivesen kihagynék.

2020. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte csak olyan van
2020. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze!


- Akciófilm, amelyben szökött fegyencként bújkáltam a rendőrök elől.

- Politikai film, amelyben az ellenállók közé tartozva a lebukás veszélye kerülgetett, de végül megdöntöttük a rendszert.

- Katasztrófafilm, amelyben a Hold belehuzant a Földbe.

- Természetfilm, amelyben majmokkal másztam fára, vagy nagyvadak elől menekültem.

- Tudatos álmom többször is, amelyben azt csinálhattam, amit csak akartam.

2020. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. febr. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!