Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl izgalmas az életem?

Túl izgalmas az életem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nincs megegy is ilyen személy a földön, akinek ilyen izgalmas, és sajnos botrányos élete lenne, mint nekem. Szerencsére nagyreszt egészséges vagyok, próbálok odafigyelni magamra, így nincsenek nagy nehézségeim, ellenben nincs olyan nap, hogy ne legyen valami nagyobb balhé. Néha felek, hogy egyszer véletlenül börtönbe kerülök, balesetet szenvednek, vagy hasonló, mivel mindig csak egy hajszálon múlik, hogy valami nagyobb baj történjen. Van még valaki ilyen helyzetben?

Magamat ismernven általában azért alakulnak ki ilyen helyzetek, mivel hajlamos vagyok az impulzív írásra minden téren, a baj az, hogy nehéz megszabni magaam akkor egy arany középutat, amit még megengedhetek magamnak.


2018. jan. 21. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval cigányok közt laksz? Ott minden naposak a balhék. Verekedés, késelés, ilyesmik. Én is laktam velük, elég eseménydús köztük lakni. És mindig legyen lálad egy rugóskés. Bármikor jól jöhet.
2018. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a környék ahol lakom elég putris (nem a lakás). Viszont konkrétan én most nem erre akartam kilyukadni, hanem arra, hogy természeténél fogva "vonzónak" a veszélyt, és a konfliktusokat. Próbálok néha visszavenni magamból, de egyszerűen olyan az életem, mint valami tragikomédia, ami nagyon is élvezhető, de sajnos pl emiatt rúgták ki kb minden munkahelyemrol, emiatt futnak zátonyra a kapcsolataim, stb.. szoval valami onfejlesztesi módot keresek, úgymond más eletstrategiat
2018. jan. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!