Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok is volt már olyan...

Nálatok is volt már olyan szakasz az életetekben, amikor annyira nem történt veletek semmi izgalmas, hogy kitalált sztorikat hazudtatok?

Figyelt kérdés
Pl mikor megkérdezik mi történt a hétvégén, kicsit kiszínezitek a mesélnivalót?

2017. jan. 26. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig kiszinezem a történeteimet, akkor is, ha alapból érdekes volt.
2017. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én saját világot csináltam magamnak...
2017. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én mindig megmondtam az igazat. Ha a falat néztem egész hétvégén és megkérdezték akkor megmondtam, hogy a falat néztem két napig.
2017. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem, sohasem hazudok.


Nagyon kellemetlen, amikor beszélgetek egy lánnyal, pl. vonaton és egyáltalán nem hiszi el, amit mondok magamról.


Igazából, csak ezt éritek el, még jobban elcseszitek a világot...

2017. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy ilyen ismerősöm. Először nagyon jó fejnek tűnt, és általában mindenki bírja először és azt gondolja "azta, nem semmi ez a pali"...:D Csak hát ha együtt laksz vele kb. 1 hónap után kitudódik, hogy ami elhagyja a száját annak a nagy százaléka kiszínezett, vagy hazugság. Az ilyen emberrel normálisan beszélgetni nem lehet, se megbízni benne. A végén már amikor lökte a dumáit már csak mosolyogtam, ,,ja, ja, azta".
2017. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányok is tudnak mesélni..., de inkább hagyjuk.


Egyébként manapság, ha online ismerkedsz, már az jó, ha egyáltalán valóban nő, akivel beszélgetsz...


Nekem volt szitu, amikor randin derült ki, hogy harmadikat kerestek és a csaj intézte, aki természetesen nem egyedülálló... Durva... Főleg az, ha leírnám, milyen hiteles rendszeren belül történt ez az egyetemen...


De volt olyan, hogy az egyetem hallgatói rendszerén simán visszaírt a 20 éves csaj, hogy ő csak 35 feletti palikkal, mert azok már "tudják, mit hova kell tenni"...


Egyszóval vannak azok a sztorik, amiket így olvasva nem hisztek el. De ezek 5-10 év alatt történtek meg és nem sok és nem ez volt azért a jellemző, de fel kell készülni erre is.

2017. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az idősebbek messze nem hiszik el azokat a vad dolgokat, amik a mai világban a fiatalokkal megesnek...
2017. jan. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!