Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok férfi miért gondolja úgy...

Sok férfi miért gondolja úgy hogy a nőknek könnyebb az élete? Hogy nekik jobb?

Figyelt kérdés

Elêg sok férfitól hallottam már hogy a nőknek sokkal könnyebb az életük.Pedig egyeltalán nem. A nőknek sokkal többet kell szenvedni pl a szépségért mert egy férfinak lehet szőrös a lába de egy nőnek minden hónapban gyantáztatni kell ami nem túl kellemes. Ott van még a menstruáció ami elég kellemetlen, meg valakinek nagyon fáj amikor megjön(én is ilyen vagyok). Aztán ott van még a szülés is a nő 9 hónapig hány meg rosszul van,ráadásul a 6,7,8,9.hónapban már fáj is a dereka mert lehúzza a hasa. Aztán jön a szülés ami szintén nagyon fájdalmas. És még most nem is említettem egy csomó mindent haj,smink,stb.

És régen lehet hogy nem de most már a nők is ugyanúgy megálják a helyüket a munkában mint a férfiak,sőt nekik még sokkal többet kell kűzdeni a vezető posztért. Mégis sok féfi úgy gondolja,hogy a nőknek sokkal jobb meg könnyebb. Pedig a férfiak azok akik egy kis náthától is kidőlnek. Miért gondolják ezt?



2020. febr. 18. 16:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok erről?
2020. febr. 18. 16:21
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Nők könnyebben találnak valakit egyéjszakásra.

Ennyi előnyünk(?) van, és hát aki szerint a kefélés az élet értelme, az ennyi alapján azt látja hogy kánaán az életünk.

2020. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nőként ha valaki nagyons zewxelni akar, hát talán :D probléma: a nők azért annyira nem akarnak szexelni mint a férfiak, és ha már akarnak, akkor nem akárkivel :D


Olyan mintha lenne végtelen fagyid abbóla z ízből amit te szívből utálsz, másoknak meg a kedvence.


Ja mentruáció, igényesség, folytonos ítélkezés a dekoltázsod mélysége felett, fizikailag gyengébb vagy, nehezebb megvédened magad, és az üzleti életben garantáltan nem vesznek komolyan, főleg 30 alatt. Szívás :D lehet erre koncentrálni, vagy valahogy használni az előnyöket, mert ja ha már sokat cseszekedsz azért hogy jól nézz ki akkor érdemes az üzletben egy mosolyal indítani, és könyebb beszélgetést is ekzdeményezni így.

2020. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Sokkal több a lehetőségük párt találni mint nekünk, amíg ők csak válogatnak kedvükre, nekünk fel is kell mutatni valamit.


Egyébként egy csaj feltöltött egy saját festményt a netre, jött 3 like. Utána feltöltötte saját magát is ahogy tarja a képet és jött 350 like. Ennyit arról, hogy nincs előnye.

2020. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4es :D szerinted ez előny? Le se sz*rják az emberek mit csinálsz, csak szép pofi meg csöcsk legyenek. Ez borzalmas hátrány
2020. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A több lehetőség mindig előny. Képzeld el ha el kellene adni azt a festményt vagy ha like-ok után fizetnek. De úgy tűnik még itt is a nő az áldozat. :D
2020. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ti nem kell/ett katonasagot csinaljatok,nem tudjatok meg sose,h milyen fajdalamas egy tokonrugas,nem tudjatok mi a magany(csak akkor ha ti akarjatok megelni),En kertem,h szortelenits? :D nem...en akkor is lefekudnek veled ha szoros lenne a labad.
2020. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Katonaságot ma már senkinek nem kell :D amikor pedig volt akkor a nő szülő és főző gépezet volt akinek kuss a neve, nem tudom hogy ez miért jobb helyette.

De miért nem a napjainkról beszélünk? Igen egy férfi női testben hamar élne vissza azokkal amiket kívülről előnynek hisz, nőként élve visoznt egyáltalán nem tűnik előnynek, mitőbb inkább ne lenne

2020. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Elég egyszerűen és szűken látod a világot, azt gondolom.
2020. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!