Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy börtönviselt embernek...

Egy börtönviselt embernek vannak érzései? Milyenek ők? Mit lehet tudni róluk?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet altalanositani. Nem minden bortonviselt ugyan olyan
2020. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Minden embernek vannak érzései. Az nem mindegy milyenek.
2020. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam el a Viszkis és én című könyvet, amit a viszkis rabló társa írt. Hosszan szó esik arról, hogy milyen ember volt, milyen ember lett, milyen volt a rablás, és milyen volt a börtön.
2020. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Zuschlag (vagy hogy kell írni?) meg egy rablógyilkos nem ugyanaz a kategória.

Attól függ, ki az.

2020. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha megnézel egy statisztikát, meg tudod belőle, hogy a fogvatartottak közel 2/3-a vagyon elleni bűncselekmény elkövetése miatt tölti a szabadságvesztés büntetését. Tehát közel sem olyan arányban vannak gyilkosok, mint ahogy azt a média mindennap az arcunkba tolja. Nyilván vannak érzéseik, még a gyilkosoknak is. Alapvetően a kérdéssel baj van, mivel azt feltételezed, hogy a börtönpopulációt egyféle emberek adják.
2020. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érzéseik vannak. A gondolkodásmódjuk/világszemléletük más, esetleg nem feltétlenül kompatibilis a mai társadalmi elvekkel.
2020. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi? :D ez az új horoszkóp? :D Igne, vannak érzései, ha nem diagnosztizáltan pszichopata, ezer dologért lehetett börtönben, az nem valami pokolbugyor ahonnan felköpte a föld, lehet sikkasztott egy kis pénzt mert úgy érezte ez a könnyű út, ettől még világos, hogy vannak érzései :D
2020. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A börtön megváltoztatja az embert.

Odabent két érzést ismertem, a haragot és az elkeseredettséget és nem éveket ültem! Az egy baromság hogy a börtönben tiszteletet és alázatot tanulsz.

A trágár beszéd és a lekezelő bunkó stílus sokakban megmarad.

2020. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!