Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy bárban összefutva volt...

Egy bárban összefutva volt tanárral és baráti társasággal, udvariatlan megkérdezni, hogy meghívhatjuk-e egy italra, lenne-e kedvük egy kicsit beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egyetemi tanár, kis csoport volt, névről nem biztos, de arcról felismert, néha beszélgettünk.

Udvariatlan lett volna megkérdezni?


2020. febr. 20. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Én így dugtam meg az egyik volt tanárnőm.
2020. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem udvariatlan.
2020. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem udvariatlan ha nem egy másik társaságból szakítod ki.
2020. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp arra gondoltam, hogy a két kisebb társaságot egyesíteni, tehát mindekit meghívni az asztalhoz.

Nem akarunk senkit zavarni természetesen, ezért gondoltam, hogy így ha van kedvük elfogadhatják, ha magukban akarnak lenni, akkor vissza is utasíthatják.

Ezért érdekelne, hogy a meghívás ilyen formában elfogadható, vagy udvariatlan, zavaró?

Csak kedves gesztusként gondoltam meghívásra, beszélgeti pár szót régi ismerősként, de még véleten sem akarnék zavarani, szóval érdekelnének a vélemenyék, ez így rendben van-e?

2020. febr. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!