Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zárkózott emberként érdemes...

Zárkózott emberként érdemes lenne elmenni kamionsofőrnek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nagyon régóta ki sem mozdultam a városból ( kis város ) emberek között nem érzem magam jól, idegesít, mondjuk egy irodába, hogy meg kell felelni, mosolyogni kell, segédmunkás is voltam, csak lassú és inkább felhagytam, gyárba is dolgoztam, de eljöttem mert zavart a zaj az ordibálás és ,hogy nem tudtam kimenni wc-re. 3 hónapja munkanélküli vagyok, azóta senkivel nem beszéltem pár mondatnál többet, már nem is emlékszem mit kell kérdezni, vagy beszélni ha találkozok valakivel, nem voltam soha egy csöndes ember, mindig pofáztam, de most már nem. Közben megcsináltam a ce jogsit meg egyéb vizsgákat így most már munkát is vállalhatnék, tegnap hívtam egy céget, 4 kézbe kellene menni egy kis teherautón nyugatra, valahogy nem érzem magaménak ezt, kis fülkébe 2 ember, én meg ráadásul elég kövér vagyok. Mivel vidéki vagyok és környéken egy cég sincs aki kezdőt felvenne, muszáj lenne Budapestre menni, nem is az a lényeg, hanem hogy ha alkalmaznak akkor betanulás úgy történik, hogy van velem egy ember, és én félek mert kellene beszélgetni, de úgy, hogy ne haragítsam magamra mert akkor szívatni fog.
2020. febr. 20. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem "kell" beszelgetni. En is ettol feltem, csam azert mondom. Munkahelyen eleve nem is kell megosztani magadrol semmit es csendben is lehet egymas mellett dolgozni. Raadasul nem haragszik meg erte senki, ha nem vagy beszedes. Legalabbis ez lenne az alap. Haragudni akkor fog, ha beszologatsz neki vagy idegesited. De ha jo tarsat fogsz ki akkor minden rendben lesz. Minimalisan azert biztos kell majd kommunikalnod, mert jelekkel nem mutogathatod el, hogy eppen mit akarsz csinalni de erted. En is ettol feltem es bar nem talaltam meg a tuti ervet magamnak amivel ezt a felelmet tudom kezelni, de legbelul tudom, h ez csam egy szorongas. Es hat elmentem en is dolgozni es azota sincs semmi baj. Meg beszelgetni is szoktam. Persze ehhez olyan munkahely kell ahol elfogadnak es nem kritizalnak. Sajnos olyanba is volt reszem, de ritka a nagyon rossz hely.
2020. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!