Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék aspergeresként...

Hogyan élhetnék aspergeresként normális életet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a szerénységem miatt, de eddig még soha nem sikerült beilleszkednem sehova sem. Mivel csendes voltam, így az oviban, iskolában, gimiben is ki voltam közösítve, kinevettek a hátam mögött. Hiába próbáltam meg férfiakkal kapcsolatot létesíteni, még nekik se voltam elég jó. Ahogy telnek az évek, és a több kudarc, egyre inkább kezdem magamat kevesebbnek érezni. Mindig kudarcot vallok mikor emberekkel próbálok kapcsolatot létesíteni.
2020. febr. 21. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az ember nem szerény. Ha szerény vagy, az egy te döntésed által felvett identitás. Képes vagy megszabadulni tőle.


Egyébként meg sajnáltatod magad. Az önsajnálat az identitásod másik fele. Hagyd abba. Szabadulj meg tőle.

2020. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az egó nem szereti az igazságot, ami a saját létének értelmetlenségére mutat rá.
2020. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdékeld le magad. Én nem vagyok aspergeres de én se vagyok átlagos emiatt engem is sokan hülyére vettek. De ezekkel az emberekkel már nem foglalkozok. Próbálj meg olyan emberekkel ismerkedni akik elfogadnak.
2020. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!