Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha a barátom nem engedi hogy bikinis képeket rakjak fel magamról ami egy nyaraláson készült?

Figyelt kérdés
Sőt még azt is mondta, hogy olyan szoknyát se hordhatok amiből mindenem kint van.
2020. febr. 18. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Mégis minek akarnád kelletni magad? Nem elég egy csávó?
2020. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Az lenne a normális, ha ez neked is normális lenne.
2020. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Te se örülnél neki ha mindenhonnan azt hallanád vissza, hogy a párod egy r1banc és a neten mutogatja magát. De ahogy elnézem úgyis mindegy mert nem egyforma az értékrendetek.
2020. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát olyan szoknya nem is kell!

A bikinis képpel sztm nincs gond. A párod gondolom betegesen féltékeny....

2020. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Akkor tedd fel ide :D
2020. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem. De az sem normális, ha valaki anélkül nem érzi jól magát, hogy a bikinis nyaralós képe kint virítana a facebookon...
2020. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Hát ne haragudj de igaza van a párodnak. Miért kellene, hogy vadidegen pasik verjék rád nap mint nap a farkukat? Meg csorgassák utánad a nyálukat?

Az más, ha elmész strandra és ott látnak, az pillanatnyi látvány csak. De az, hogy a neten akarod megosztani, ahol mindenki leshet, az gáz.

2020. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tartom egészségesnek, ha valaki megtiltogat dolgokat, de mégis mi a szarnak akarsz magadról bikinis képet posztolni, mire jó ez? A szoknya mondjuk baromi túlzás, én egy féltékenykedő emberrel egy percig se lennék együtt, de ha olyan szoknyáról van szó, amiből kilóg a fél segged, akkor még én is igazat adok neki.
2020. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem elég természetes, hogy egy nyaralásról fürdőruhás képet tesz ki valaki.

Hovatovább annak kell örülnöd, hogy ott megengedte, hogy feledd, és nem burkában napoztál.

Nekem vagy 2000 ismerősöm közül tán 100 nő tesz fel ilyes, vagy sportolós, táncos, vagy rúdtánc is képet, ki mire büszke. Még nem vettem a farkamat egyikről se, de őket is miért érdekelné, hogy farok erős kipötsök mit csinálnak?

Hülye a pasid, csak vigyázz vele. A barátod, mondod te, szerinte még a gazdák, mint egy kutyának.

2020. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Normális kapcsolatban ilyen dolgokat nem tilt meg a másik fél az egyiknek. Hogy jön ahhoz valaki hogy ebbe beleszóljon?! Gondolom önértékelési baja van...
2020. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!