Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak en erzem ugy, hogy...

Csak en erzem ugy, hogy nagyon kilogok a tarsasalmi normakbol ez az oldal alapjan? Neked milyen tapasztalataid vannak? Beleillesz az atlagba vagy kilogsz inkabb?

Figyelt kérdés

Regen is lattam. hogy nem felelek meg az itteni velemenynyilvanitos valaszok tobbsegevel, mas a velemenyem, vagy ha hasonlo, akkor is szet tudom szedni reszekre es ugyis lesz valami ami masnak nem tetszik, mert nem abszolutokban gondolkodom, el tudom fogadni ha a kerdes egyik reszevel egyetertek a masikkal meg nem pl. De ilyenkor nyilvan mindket tabor kivet engem magabol, mert ugye se nem ertek vele egyet, se nem ellenkezem 100%-osan.


A legtobb valasz meg vagy fekete vagy feher, atmenet alig.


A masik amit nem ertek, ha valaki kerdez valamit.

Valaszolnak ra.

Igen, lehet nem olyan valasz jon, ami tetszik, de a kerdesre valaszoltak.

Akkod miert szavazzak le? A valasz hasznos, csak nem tetszik, na bumm.

Azt szavazom le, aki nem a kerdesre valaszol, hanem trollkodik.



2020. febr. 23. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nemcsak abszolútumokban gondolkodik a többség, hanem érzelmek mentén is.


De látom, a kérdésed vége felé erre is kitértél. Nagyon hasonlóan gondolkodunk ebben.


Úgy gondolom, erre a szintre sok, önfejlesztésbe beletett munkával lehet eljutni. Oldalakkal és táborokkal azonosulni mindig könnyebb, mint adott véleményt képviselni, akár egyedüliként is.

2020. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát én azokat a válaszokat szavazom le, amik általánosítanak és gyűlölködve írnak csoportokról, például nőkről, férfiakról.
2020. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem pedig nem erdekelnek a pontok, sem a szavazatok. Leirom a velemenyem a legjobb tudasom szerintem es punktum. Csak azt hianyolom a legjobban, hogy utolag nem lehet korrigalni.
2020. febr. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Névtelen oldal, és a nép ide jár frusztrációkat kiírni, és földbedöngölni azt aki valamiylen módon megtestesíti a sérelmei okozóját (főnökök, gazdagok, tehetségesek, szépek, nők....stb.) és itt talál más embert akinek hasonló a frusztrációja, és 20 válaszból ha van egy ami szídja azt, amit ő szeretett volna akkor felkiállt NA VÉGRE VALAKI ÉRTI :D Ettől még nem lesz igaza persze, de elönti valami nyugalom, hogy igen, a világ pont olyan szörnyű mint ahogy gondolom, nem nekem kéne fejlődnöm, nem én vagyoka hibás, más is érti, dejó :D
2020. febr. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Én is kilógok. Bizonyos, felszínes, csak a kérdező által leírtakból, pár mondatból meg kell írni a "tuti megoldást". Vannak kérdések, melyeknél pillanatok alatt kialakul a két tábor és érzelmi-alapú le-felpontozás jön: "többséggel egyetértek: 100% "nem értek egyet" "0%" mintha harmadik út nem is lenne.

Az élet nem fekete-fehér, hanem sokszínű.

Igen, hasonlóan gondolkodunk teljesen. Sokan úgy gondolják: "náluk a bölcsek köve" meg "van joguk mások felett ítéletet mondani".

2020. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt imádom mikor eldöntendő kérdés van:

Szereted a párod?

Igen/nem. És teljesen értelmetlenül vannak lehúzva a válaszok :D

2020. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenre univerzális megoldás jön: " költözzé' el" "mennyé albérletbe" stb.

"ti összejönnétek egy ilyennel? (leírás külső tulajdonságai alapján vagy kép)... Ha anonimak azt mondják: "nem" akkor biztos nem jön össze vele....

2020. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is kilógok.


Utálok dolgozni, utálom a munkát, mint olyat.

Szerintem nem kizárólag az ember alakítja a sorsát, hanem általában ezer dolog beleszól.

Előfordult már, hogy blicceltem, szoktam torrentezni.


Nincs semmi bajom az olyan kérdésekkel, amik állítólag kiguglizhatóak, mert egyrészt nem is biztos, hogy igazán választ találsz rá, másrészt a másik ember adott problémával kapcsolatos tapasztalata mindig többet segít.

Nincs semmi bajom az olyan kérdésekkel, amik egy másik emberről szólnak: " a munkatársam ilyen és ilyen, furcsa a szokása", "barátom", "rokonom...." stb. Az ember gondolkozó lény, természetes, hogy a másik emberrel kapcsolatban kérdések merülnek fel benne és nem biztos, hogy a másik illetőt célszerű erről kérdezni...

Nincs semmi bajom a nyafogós kérdésekkel, mert az élet valóban egy nagy rakás szr és egyrészt nem mindenkinek vannak élőben olyan ismerősei, akikkel beszélgethetne erről, másrészt nem mindenki viseli könnyen.

Nincs semmi bajom a filozofálgatós, egy-egy problémát különös szemmel tekintős (nem a fősodor) vagy a mai társadalmat kritizáló kérdésekkel. Sőt, én ezeket imádnám igazán, csak kevés van belőle.


Szóval kilógok innen. :D

2020. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!