Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a valami, amiről tudod,...

Mi az a valami, amiről tudod, hogy másképp csinálod mint mások?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életem.
2020. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pénzhez való hozzáállás
2020. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szerintem nincs, ami a Földön egyedülállóként csak a te szokásod. De en pl. először öntöm a tejet, aztan abba rakom a müzlit, sokan meg nem igy csináljak. Vagy a banant nem a szára hanem a csonk felől nyitom. A krumplis tesztaba nincs se hagyma se paprika, csak osszekeverem a főtt tesztat a tort krumplival. Nalunk a brassoiba van borsó.

Na hat leginkabb kajas dolgok jutottak eszembe, de egyébként azert mert szerintem nincs nagyon olyan emberi szokás, vagy tulajdonság, amivel annyira kitűnnék, de sztem ez kb mindenkire igaz.

2020. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mit nem?



Hónapokig megvagyok sztorik nélkül, azaz úgy, hogy se regény, se sorozat, se film?


Most olyanok jutnak eszembe, amivel nem egyedül vagyok, de a kisebbik 10%-ban, az biztos:



Majdnem mindig lépcsőzök mozgólépcső, lift helyett

A tömegközlekedési eszköz legüresebb részére szállok és nem oda, ahol a kijárat lesz

Úgy általában nem a legrövidebb utat keresem (akár az életben, akár szó szerint, tehát közlekedésben), hanem a legkevésbé kellemetlent. Ahol kevesebb az ember, ami zöldebb, ami biztonságosabb, ami csendesebb stb

Az átlagnál jobban igénylem a szabadban létet

Nem zavar, ha megázok

Szinte sohasem nyitok ablakot bukóra, mert úgy érzem, amkor nem szellőzik ki

Hidegszerető vagyok

Nem vonz az utazás, csupán pár helyre szeretnék eljutni

Sokszor keveset eszem.. Sőt, folyamatosan eszek

Egyszerű kiismerni, milyen kaját szeretek :D általában amit az emberek szeretnek, azt én nem és fordítva

Lázasan melegem van

Ha melegem volt, hidegre kikerülve továbbra is melegem van

Az egyetemen folyamatosan tanulok, nemcsak zh előtt de nem is tudok nyomás alatt dolgozni


De 3 napon át lehetne folytatni

2020. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénzhez való hozzáállás szintén :D
2020. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az életem, a manihoz való hozzáállás, a biológiai dolgok.
2020. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élethez és emberekhez való hozzáállás!
2020. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!