Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy felnőtt...

Volt már olyan, hogy felnőtt életetekben kigunyoltak/kinevettek titeket azért mert sírtatok?

Figyelt kérdés
A kérdés mindkét nemnek szól.
2020. febr. 25. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, nem szoktam sírni, ha mégis nagy ritkán előfordul akkor nem mások előtt és nem is mondom el senkinek


(Mielőtt jönne a lepontozás vagy beszólogatás, nem a nagy arcom miatt nem sírok, hanem mert nem megy, így alakították az évek. Nagy ritka, amikor sikerül, pedig sokszor jobb lenne.)

2020. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, aki ezért kigúnyol valakit, az nem felnőtt ember. Szerencsére egyre több figyelem kerül az iylen érzelmi reakciók kimutatására, és annak pozitív hatásaira, így affelé megyünk, hogy ezen nem gúnyolódnak az emberek, hacsak nem seggprimitívek
2020. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Mièrt merült fel benned ez a kèrdès?
2020. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Eddig felnőttként csak a legközelebbi barátom, az anyám és a pszichoterapeutám előtt sírtam. Ők nem gúnyoltak ki. Más előtt nem sírnék, kivéve a majdani feleséget, gyereket.

39F

2020. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pocsék közegben él, aki ilyet tapasztal. Onnan el kell költözni.
2020. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tartottam egy előadást kb 40 embernek és közben sírva fakadtam, de senki nem szólt semmit se közben se utána.
2020. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, felnőtt értelmi szintű ember ezen nem gúnyolódik szerintem.
2020. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez mennyire számít, mert még nem biztos, hogy hivatalosan "felnőtt" voltam, de gimiben volt egy tanárunk, aki gyűlölt engem és a tantárgyából (történelem) is szar voltam (amiről amúgy tett is rendesen..). Egyszer írtunk egy témazárót, amire kb. egy hetet tanultam és tényleg úgy éreztem, tök sok mindent tudok, de végül egy csomó olyan kérdés volt benne, amik így a tananyagban se voltak benne és hát szarul is sikerült, épp meglett a 2-es. És hiába voltak jó páran, akiknek nálam is rosszabb lett, engem így kiemelt az osztályból és kb. 10 percen keresztül beszélt rólam, hogy hát ő el se tudja a dogám alapján képzelni, mi lehet a fejemben, meg hogy úgy hallotta más tanároktól, minden másból jó tanuló vagyok, csak töriből nem, szóval ebből is látszik, hogy hiába tudja valaki "jól használni a számológépet meg a periódusos rendszert", ha mellette nem tud logikusan gondolkodni, meg ilyenek. Végül amikor abbahagyta, csendben elkezdtem sírni és pár perc múlva észre is vette, ahogy a barátnőim ott vigasztalgatnak, mire jó hangosan, hogy mindenki hallja, odaszólt nekem, hogy "Most ezért mit bőgsz?? Nem az oviban vagyunk!", amin néhány osztálytársam is nevetgélt egy sort.

17 vagy 18 éves voltam.

22L

2020. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Ezeket a dolgokat a legtöbb ember az általános iskola alsó tagozatában tapasztalja és megtanulja feldolgozni, kezelni. Most mégis mire gondolsz? Megyek az utcán és utánam kiabálnak hogy :"Ott a lófejű!" én meg sírva fakadó? Komolyan mondom nem hogy tudok ilyen szitut elképzelni. Példát pls.
2020. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen volt pár éve, hogy nagyon fájt a jobb vállam. Napról-napra egyre rosszabb lett, a nyakamtól az oldalamig, mindenhol kegyetlenül szétterjedt. Fizikai munkát végzek, és eljutottam arra a pontra, hogy nem tudtam megmozdítani sem a kezem, a főnök meg elkezdett csesztetni, egy bizonyos munkát kellett volna elvégeznem, de már képtelen voltam rá. Végül, szégyen vagy nem, de elkezdtem megcsinálni és sírva fakadtam a fájdalomtól. Vállízületi gyulladásom van, később derült ki. Akkor kinevettek a munkatársak, és még azóta is emlegetik. Szemétládák.😀 Nő vagyok.
2020. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!