Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te hogyan reagálnál ha a...

Te hogyan reagálnál ha a buszon eléd állna egy férfi és magához nyúlna?

Figyelt kérdés
Ültem a 7-esen és velem szemben megállt egy hapsi az ablak felé fordulva és gyakorlatilag elkezdte verni gatyán keresztül. Azt se tudtam, hogy mit csináljak. Elfordultam és alig vártam, hogy leszálljon. Másik eset meg az volt, hogy egy kettes ülés belső helyén ültem és egy hapsi mellém ült erre elkezdte fogdosni a lábamat. Akkor rászóltam, hogy mi a francot csinál de ilyenkor tökre bepánikolok. Veletek történt már hasonló?
2020. febr. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Előre mész és szólsz a buszvezetőnek. Nem tudom merre utazgatsz, de most már sok buszon van kamera is.
2020. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az más dolog, hogy a legtöbb buszvezető erre kb. semmi lényegeset nem fog reagálni.
2020. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, velem is történt már ilyen. Azóta mindig azzal a járattal megyek. Enélkül nem lenne szexuális életem.... :/
2020. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Paprika spray! Mindenképp!
2020. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb ilyet látsz, szólj oda hangosan, hogy "maga meg mit csinál?"
2020. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!