Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfi akar vásárolni...

Egy férfi akar vásárolni tőlem egy bikinit. Ez nem gyanús?

Figyelt kérdés
Azt írta, hogy a barátnője szeretné megvenni. Facebook profilján ki van írva, hogy egyedülálló. Profilkép nincs, csak egy kocsi a képen. Nyilván csakis egy forgalmas helyen oldunk meg személyes átvételt, akkor nem lehet gáz elvileg, nem? Vagy ilyen sztorikból lesz később a "minekmentoda" "biztosrövidvoltaszoknyája" és társai?

2020. febr. 25. 19:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez elég egyértelmű. Nyilván magányos és gerjed a fehérneműkre is.

Mellesleg egy bikinit simán postán is elküldhetsz neki.

2020. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele semmiképpen! Küldd el postán, de a címedet ne add meg, vagy add el másnak a bikinit!
2020. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Most belepörgettem a hírfolyamába, végig csak félmeztelen nők voltak posztolva :D

Akkor asszem kicsukva hogy én ezzel az emberrel találkozzak😂

2020. febr. 25. 19:40
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
De gyanús!
2020. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

Miből gondolod, hogy kiteregeti az életét a Fosbook-ra? Nekem még a profilképem se látható, akkor biztos azért veszek ilyesmit, hogy eladjalak egy szervkereskedőnek.


De tegyük fel, hogy valami nem stimmel. Mi van, ha az egyetlen nő akihez hozzáérhet egy guminő? Annak is veheti, csak elég betegnek kell lenni hozzá.


Annyi, hogy fényes nappal találkozz vele, forgalmas helyen. És ha nem tudja a teljes neved, ne is áruld el.

2020. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én nem akartam ilyen előítéletes lenni, de szerintem akinek a profilján csak meztelen nők vannak az kicsit beteg 😀

Ennyit nem ér 1500ft

2020. febr. 25. 20:00
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Ha ott rögtön felpróbálja és passzol rá, ez esetben kérhetsz többet is.
2020. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg ezen, tőlem használt zoknit vettek már férfiak. Ezek 99%-ban egyedülálló férfiak, akiknek van egy ilyen gerjedésük a női használt ruhákra.


Küldd el neki foxposttal pl., és akkor nem kell találkozni vele. persze állja ő a díját :-)

2020. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Csak ezeöccáz? Én adok érte kétezret. ( Egy egyedülálló perverz, beteg 50 -es férfi)😄
2020. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Fú gyerekek, lehet inkább akkor GYK-n kéne kereskedni :D

Nem is tudtam hogy ennyire biznisz a használt női fürdőruha

2020. febr. 25. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!