Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy férfinál milyen vizsgálato...

Egy férfinál milyen vizsgálatokat végeznek, ha Chlamydia gyanús?

Figyelt kérdés
Csak vizelet? Vagy..? Mert egy ismerősömtől hallottam, hogy valami kis pálcika féleséget dugtak be neki végig a...hát oda abba a kis lyukba...És hogy az nagyon fájdalmas. Igaz ez? Ilyet minél csinálnak, ha nem a chlamydiánál?

2012. jún. 26. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nem dugják be végig. és nem fáj elviselhetetlenül. ha állandó szexuális partnered van,aki diagnosztizált chlamydiás,akkor az ő nőgyógyásza írhat fel neked is gyógyszert,ebben az esetben nincs vizsgálat.
2012. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű nekem is ez van, és ezért kerestem fel az urológusomat! Vettek kenetet, a húgycsőben forgatnak 3-5 mp-ig egy fülpiszkálóhoz hasonlító eszközt, amit megtapadnak a baktériumok. Nem fáj, de kellemetlen!


Vizeletből is lehet egyes betegségeket megállapítani, de csak akkor, ha kimondottan azt elemzik! Legjobb megoldása a kivizsgálásnak a kenet vétel.

2012. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!