Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb és a...

Mi volt a legszebb és a legcsúnyább dolog, amit nektek mondtak valaha?

Figyelt kérdés

Nekem

Legszebb: Erős vagy, értékes vagy (ezeket hál istennek többen is mondták)


Legcsúnyább: gyökér, dagadt, anorexiás(???), csúnya

Vannak ellentmondások!

Nektek mi volt?



2020. febr. 26. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legrosszabb, még ha volt is benne igazsága: "Az ilyennek tolókocsi kellene".

A legjobb? Talán az, hogy volt, aki elfogadott annak-aki vagyok, de ezt nem mondta ki, csak éreztette.

2020. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyasolt annyira?!

Fel evig alig akartam kimenni az utcara, nem neztem sose senkire, mert nem akartam arra gondolni,hogy biztos ez is azert nez mert ennyire csunya vagyok. 16 eves voltam. 20 eves koromig nem is vol senkim emiatt, mert annyira bezarkoztam.

Es a mai napig gondom van azzal, hogy elhigyjem, hogy tetszem valakinek. 42 vagyok!


Szoval kib#ttul jol gondoljatok meg, hogy kinek mit mondtok, mert egesz eleteket tehettek tonkre.

2020. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én önértékelésemre tényleg nem igazán nyomta rá a bélyeget, azért maradt meg bennem, mert nem tudtam eldönteni, hogy az illető bóknak szánta-e vagy sértésnek (#8-as válaszoló vagyok). Nekem azóta is tetszik, ahogy kinézek.
2020. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb:

Okos, érzelemdús, talpig férfi.


Legcsúnyább:

Én az életből csak szépre emlékezem, így erre nehezen tudnék példát hozni. Inkább csak ezen az oldalon kaptam a legválogatottabb negatív jelzőket. Mivel azonban ezeket mindig névtelen hozzászólók írják, ezek teljességgel hidegen hagynak.

2020. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!