Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legszebb/legi...

Nektek mi volt a legszebb/legizgalmasabb dolog amiről valaha álmodtatok?

Figyelt kérdés
Ami nagyon mély nyomot hagyott bennetek, mert annyira jó/boldog/vidám/szokatlan/izgalmas/romantikus/hihetetlen/stb. volt.

2018. febr. 6. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Az első repülőutam olyan 4 évesen. Göteborgba repültünk volna, de ehelyett Malmöben tett le a gép egy hatalmas hóvihar miatt... ez nagyon mély nyomott hagyott bennem...
2018. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer azt álmodtam, hogy kilométerekről futok haza WC-re, aztán amikor belépek a házba, a küszöbön megbotlok és összeszarom magam. Nagyon valóságosnak tűnt az egész, amikor felébredtem, észre vettem, hogy az álom vége valóban megtörtént, elég mély nyomokat hagyott a takarómon és az alsónadrágomon.
2018. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Tündérek lakta erdőben voltam, minden gyönyörű és kristálytiszta volt. Kis patak csobogott, részletszerűen rajzolódtak ki az álmomban a helyszín egyes darabkái. Nyugalmat éreztem, a szél felkapta a virágszirmokat...

Mesebeli volt.

2018. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Azt álmodtam, hogy osztálytáborban voltunk, de ilyen kibővített osztálytábor volt, mert azért nem csak az osztályunk tagjai meg kísérők (pl ifik meg ofőn kívül másik tanár is) voltak ott, hanem pl anyám is; ozt hát én ott voltam annak a pajtának a közepén, ami az ötödikes táborban ebédlő volt; és akkor mindenki nagyon kedvesen, és óriási nagy szeretettel mosolygott rám, és ott az álmomban annyira boldog voltam, hogy időnként kicsit homályosan is láttam a meghatódottság könnyeitől. Körülvettek engem az emberek teljes, tiszta szeretettel, én pedig felhőtlen boldogságot éreztem. Most is meghatódok , ahogy így visszagondolok, köszi, hogy föltetted ezt a kérdést!:')
2018. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Bennem a kellemes álmok nem igazán maradnak meg, inkább rémálmok amik megragadnak az emlékezetemben.


Az egyik legszokatlanabb talán az a visszatérő álom, amikor iskolába megyek, de késésben vagyok és hiába sietek, nem jutok előrébb, csak telik az idő, de nem érek be, a végére pedig be is esteledik, az álom végére pedig a ruháim is eltűnnek rólam és meztelen maradok nyilvános helyen, ekkor általában felriadok.

Eddig életem során kb. 4-5 hasonló álmom volt, néhány évente jön elő.


A másik visszatérő motívum a zuhanó repülőkkel kapcsooatos álmok, ebből volt egy jó pár, de mind más kontextusba, a közös pont, hogy szinte mindig szemtanú voltam.

2018. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Hogy a bátyám vállán sírtam aki már 5 éve nem él. Furcsa volt mert egyrészt nagyon szomorú voltam amiatt ami miatt sírtam de amikor felkeltem boldog voltam mert annyira valóságosan ölelt meg a testvérem és annyira megmaradt bennem hogy mellettem van.
2018. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 21 évem alatt aki eddig a legjobban tetszett (lány), vele szeretkeztem
2018. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én is egy lánnyal álmodtam..fogalmam nincs ki volt az..pont az arca nem maradt meg bennem..csak beszélgettünk és olyan érzésem volt, hogy milyen jó hogy végre örökre vége a magánynak..jobb lett volna nem felkelni többet
2018. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó három éves álom. Nagyon egyszerű álom, csak ülök az ágyon. Az a lány átölel engem, ő kezdeményezi. Helyszín az ágyam. Átöleljük egymást, magammal viszem az ágyra, már felül van. Valamit súg a fülemben, nem tudom mit. Nem értem. Nagyon jó érzés volt az ölelése.


(A valósággal való összefüggés. A lány Sz. Egy létező ember. Annak idején néztem, de nem igazán tetszett, mert sovány volt mint a seprűnyél. Az álom után észrevettem valamit benne.)

2018. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lábfétist kipróbálhattam egy nővel. Ez a valóságban nem igazán fog megvalósulni...
2018. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!