Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emiatt engem jogilag felelőssé...

Emiatt engem jogilag felelősségre vonhatnak?

Figyelt kérdés
TEGYÜK FEL, Van egy srác, és erről a srácrol egy pucér tükörkép hozzámkerül (amit a srác küldött egy lánynak, aki igazából kamu fiók volt) és, habar nekem a kamu fiókhoz semmi közöm, de eljut hozzám a kép,és ha én ezt valahogy kiszivarogtatom a netre, vagy bárhova nagyobb közönség elé,és ha emiatt valami ok folytán az adott srác öngyilkos lesz, akkor engem valamilyen formában, valamilyen oknál fogva jogilag felelősségre vonhatnak?
2020. febr. 26. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségi jogokat sértesz, amiatt vonnak felelősségre, nem az öngyilkossága miatt.
2020. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag ahogy az első írja, lelkiismereti értelemben pedig egy életre okozhat bonyodalmakat.
2020. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány éves az áldozat?
2020. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
TEGYÜK FEL, hogy aki ezt meg akarja tenni, eldobja ezt a buta ötletet, kitörli a képet, és nem okoz sem másnak, sem aját magának problémát.
2020. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*saját magának (bocsánat)
2020. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

TEGYÜK FEL hogy egy ilyen miatt öngyilkos lesz egy szerettem, és úgy döntök, abszolút nem akarom, hogy az illetőt jogilag felelősségre vonják.

Egyszerűen csak élve elásom. Mert tegyük fel nekem ennyit megér a dolog.

2020. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es milyen alapon? Mert a képet önszántából küldte, és nem volt kikötése, h nem kerülhet nyilvánosságra
2020. febr. 26. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"amit a srác küldött egy lánynak"


Tehát nem nyilvánosan osztotta meg, hanem személyesen 1 embernek küldte el.

Ezzel egyértelműen kinyilvánította, hogy nem áll szándékában nyilvánosságra hozni.


Csavargathatod a dolgot jobbról, balról, szerencsére a bíróság érti a dolgát és az ilyen szánalmas köpedék magyarázkodást súlyosbító körülménynek veszi, mert ezzel meg te nyilvánítod ki, hogy nem tanúsítasz megbánást.

2020. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

" nem volt kikötése, h nem kerülhet nyilvánosságra"

LOL...

Tényleg létezik ilyen bugris paraszt a világban?!

Egy levélre se szokás ráírni, hogy nem a nyilvánosságnak szánja a feladója, hanem a címzettnek, a levéltitok automatikusan működik, ha pedig ezzel bárki a nyilvánosság előtt visszaél, az nagyon is felelősségre vonható!

Milyen emberek lehetnek az olyan szülők, akik ilyen evidenciákra se tanítják meg a gyerekeiket?!

A szülőket is csak jól szarrá kéne verni. Plüsskutya való az ilyennek, nem gyerek.

2020. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

# 7: LEVÉLTITOK!!!!


Alapból úgy értendő, hogy senki másra nem tartozik, csak akinek küldte.


Ennyit már tizenévesen is illene tudni...

2020. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!