Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok néha úgy lenni, ha...

Szoktatok néha úgy lenni, ha valami vagy valaki nem érdekel akkor kikapcsoltok?

Figyelt kérdés
Én mostanában ezt vettem észre magamon. Van így más is? Egyik kollégám előbb valamit mondott de úgy kikapcsoltam, hogy mintha meg se hallottam volna, de mindig ugyanazt mondja csak (nagyon nyomul pedig tudja, hogy van párom). Azért ijesztő, mi van ha mondanak valami fontosat én meg csak testben vagyok ott? :D
2020. febr. 27. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a főnökömmel vagyok így. Sokszor lecsesz a semmiért. Eleinte mindent fel ettem, de most már lepereg, nem érdekel. Ha mindent a szívemre vettem volna, mint az elején már rég tönkrementem volna lelkileg. Ha nem tetszik rúgjon ki.
2020. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki udvariasan, hogy ne nyomuljon.
2020. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor épp nagyon ordibálnak velem akkor nem tudok oda figyelni.Mikor kisebb voltam akkor fejlesztettem ki ezt a szokásomat,de ahhoz hogy ez megtörténjen mérgessen kell ordibálni.Amúgy csak mond meg a palinak "Van barátom és nem tervezem megcsalni,se most se a jövőbe" ha elég határozottan mondod le esik neki.
2020. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már rég megmondtam így, határozottan is, sajnos van 1-2 értelmifogyatékos a világon, akinek bárhogy mondja az ember, nem érti. :D
2020. febr. 27. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó, egy kollégám sokszor mesél a gyerekeiről, ami abszolút nem érdekel. Amúgy kedves csaj, bírom, nem akarom megbántani, csak ez az egy téma nagyon untat, addig ábrándozok magamban valamit.
2020. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint előző, ha bárki a kiskorú gyerekeiről mesél, általában vetítek a belső vászonra és közben néha odabököm, hogy "óóó" meg "aha". Szerencsére már hanglejtésből tudod, hol kell mosolyogni és hol kell együttérző felháborodást kifejezni. Mondjuk én eleve túl sokat ábrándozom, és az tényleg ahhoz vezet, hogy mondjuk olyan embernél is teljesen lemaradok, akit egyébként kedvelek, úgyhogy csak reagálok valamit, és remélem, hogy ki tudom találni, miről van szó a későbbi mondandójából.
2020. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!