Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha zavar engem hogy csúnyákat...

Ha zavar engem hogy csúnyákat mondott rám, és sértegetett akkor ő igazabol érdekel engem mint férfi? Azért zavar?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi aki elegge megbantott de akkor ezek szerint ha meg tud bántani akkor ő engem érdekel mint férfi? Tehat tetszik nekem?

Mert aki engem nem erdekel az nem tud megbanti mert nem erdekel hogy mit mond....

Szerintetek?

Ti hogy vagytok ezzel?


2020. jan. 12. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi szándékosan megbántott téged, akkor menekülj attól a férfitól, még ha valamilyen furcsa módon vonzódsz is hozzá. Mert az ilyen férfi tönkretesz. Sok nő itt téved, aztán szenved élete végéig, de legalábbis nagyon sokáig egy bántalmazó kapcsolatban.
2020. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hülyesegeket beszélsz
2020. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de nekem ebből az jön le, hogy te egyáltalán nem vagy tisztában önmagaddal...mintha képtelen volnál irányítani az érzéseidet. Ez viszont gáz.
2020. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most az mindegy hogy szándékosan vagy nem, titeket meg tud bántani olyan férfi aki irant nem ereztek semmit?
2020. jan. 12. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Van baj.
2020. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
?
2020. jan. 12. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy megbántott, semmi köze ahhoz hogy bejön-e neked vagy sem. Nyilván senki sem szereti, ha valaki sértegeti. Ha éreznél iránta valamit, azt tudnod kéne enélkül is, de nem javaslom ezek után, hogy akarj tőle bármit is.
2020. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gublug ***** válasza:

Hello.


Amikor megbantanak az EGO-nkat bantjak meg. A belso csacsogo ent. Az EGO akkor reklamal, panaszkodik, akkor fejti ki nemtetszeset ha kenyelmetlen helyzetbe kerul.


A ficko nem tetszik neked, nem vonzodsz iranta.

A ficko az egodat bantotta.

Aki megszeliditette az egojat avagy nullara redukalta azt nem lehet megserteni.

2020. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy maga a férfi érdekel, hanem hogy lealázott. Hagyod magad?


Én úgy vagyok az ilyenekkel, hogy tök mindegy a dolog: egyszer nekem, holnap "neked"...

2020. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!