Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fognak belém kötni ha...

Nem fognak belém kötni ha maszkot hordok?

Figyelt kérdés
A buszon zsebkendőt teszek a kezemre azzal kapaszkodom. Az elég lesz?

2020. febr. 27. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg az a fontos, mit gondolnak masok : XD
2020. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Maszkot a beteg embernek kell hordani, hogy ne szórja szét a vírust. Az orvos is azért hord maszkot a műtőben, hogy ne adjon át semmit a felnyitott betegnek.

Amúgy meg a maszk is akkor számít, ha szakszerűen és pontosen van feltéve és pár óránként cserélve van, ha oldalt eláll úgyis cseszheted.

Amúgy nem kell pánikolni. Sűrűbben kell kezet kell mosni, meg nem leköhögni, tüsszenteni másokat.

2020. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, eldugott faluban lehetséges, hogy beléd kötnek, mert azt hiszik hogy beteg vagy. (Jogosan, maszkot annak érdemes hordania, aki fertőz.)

Városban nem érdekli az embereket, csomóan hordják.

2020. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
31%

Őszintén szólva én pont akkora buta tetűnek látom az ilyeneket, hogy le szoktam őket vállazni a járműveken (Budapesten), mintha "véletlen" lenne.

Buták vagytok, ráadásul az ilyenek miatt van hiány, és nem jut maszk az olyanoknak sem, akiknek tényleg kellene.

Gusztustalannak tartom az ilyen mértékű fogyatékosságot.


Ja, és nem valami suttyó vagyok, hanem elegánsan öltöző, értelmiségi fiatal nő. Csak unom már a bugyuta hisztit, ennyi.

2020. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mond már el nekem te "elegánsan öltöző értelmiségi nő" :'D hogy honnat tudod azt, hogy nem ép eggy olyan embert vállalsz le akinek tényleg szüksége van rá. Pl rá néznél apámra meg nem mondanád róla hogy van valami baja. Nyáron ki se mozdulhat maszk nélkül mert olyan erős pollen allergiája van hogy be fullad és össze csuklik ;)
2020. febr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Ja, nyilván mind az 5-6 ilyen ugyanazon a buszon. :)
2020. febr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Ismét kérdezem.. mi van ha abból az 5-6 emberből pont azt az egyet találod be akinek tényleg szüksége van rá :) Hiszed vagy sem, van aki azért hord maszkot mert nem bírja ezt a téli fülledt hideg levegőt. Ne legyél már ennyire bunkó. Nekem van pár ember akit első ránézésre rühellek (pl skinheadek) mégse állok bele az összesbe ha ő nem ártott nekem. Magamba megjegyzem hogy száradt volna rá a takaróra és ennyi. Nem kell mindig hangot adni a véleményednek és akkor még meg hunyászkodni hogy "bocs véletlen volt" :D ez a leg szánalmasabb dolog. Ha ennyire nem bírod magadba tartani a véleményedet akkor állj oda elé és mond a szemébe. Vagy elmegy egy szó nélkül vagy leáll vitázni de gondolom arra neked sincs időd ;)
2020. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"értelmiségi fiatal nő"


Még hogy értelmiségi! Inkább ostoba proli.

2020. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#15

Pollenallergiásként kérdezem: mi a fenét véd az az eldobható nővérmaszk a pollenek ellen? :D Ismereteim szerint a pollenek 1 centinél kisebbek. Márpedig a maszk mellett 0,5 - 1 cm rés simán lehet. Szóval hogy véd meg a pollenektől?

2020. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!