Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik, hogy bárkit...

Miért hiszik, hogy bárkit érdekel?

Figyelt kérdés
Akik elmennek egy kocsmába vagy akár a sarki zöldségeshez és random kiöntik a szívűket, miért hiszik hogy a pult másik végén lévőt érdekli?
2020. febr. 29. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszik, csak akarnak valakihez kapcsolódni. Én valahol kedvelem az ilyen embereket, mondjuk én szakmámból adódóan szeretek beszélgetni emberekkel.
2020. febr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet, hogy csak valalihez "kapcsolódni akarnak". Értelmes témákról én is szeretek bárkivel beszélni, de néha nap végére annyira úgy érzem, hogy teljesen lemerültem, mikor az nap a 100. ember is lelki szemetesládának használt. Alapjáraton szeretek másokon segíteni, de néha, mintha úgy működne, hogy ezt megéreznék és míg ők feltöltődnek én hulla leszek.
2020. febr. 29. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hisznek semmit szerintem. Pont nem érdekli őket hogy meg akarják e hallgatni mások a bajaikat, nekik csak az a fontos hogy elmondhassák valakinek.
2020. febr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!