Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják az emberek a...

Miért gondolják az emberek a facebookon hogy hulladék tyúkxaros kis életük minden piti részlete érdekel bárkit is? Miért gondolják hogy adott eseményről csak ők tudnak és úgy osztják meg, mintha csak tőlük tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Halálom

a) leírja lefotózza hogy itt volt ott volt, ezt csinált azt csinált. de ki a lóf**szt érdekel? azt fotózza le, ha ég a háza. na az (talán ) érdekes lehet. 1-2 percig mondjuk.

b) megoszt X dolgot mintha nem az egész világ arról beszélne. elárasztanak a megosztások a netadóról, meg a tüntetésről, meg ki nyert az X faktoron meg ilyenek. de miből gondolják hogy nem hallottam már millió helyről? a csapból is ezek a sz**ok folynak, ezek meg úgy adják elő, mint valami bennfentes titkot, amit aztán alig tud valaki. vissza szoktam írni: a jövő heti ötöslottószámokat na azt írd meg!


2014. okt. 31. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idegesítő. De semmivel sem primitívebb mint, hogy te ezen így felhúzod magad.
2014. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Minek vagy fent?
2014. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
2: Azért vagyok feljebb mint te mert előbb válaszoltam a kérdésre.
2014. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy ez másoknak miért jó, de minek idegesítsem magamat rajta? Egészségére..
2014. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem tetszik nem kell olvasni, lehet, hogy az ismerőseiket, barátaikat érdekli, hogy hol voltak, és nem fognak egy fotót csak azért nem felrakni, mert téged nem érdekel. Az ilyen internetadós x-faktoros szarokat én se szeretem elolvasni napjában 25-ször, de ez van, ha nem tetsziik nem olvasod el csak továbblapozol.
2014. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A facét tökéletesen be lehet állítani, kit és mit akarsz látni. Csak rajtad múlik, hogy mit látsz az oldalon.
2014. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Majd legközelebb megbeszélik a te kedvedért, h csak egy ember oszthatja meg, nehogy elárasszon az X faktor.

Egyébként az állandó tevékenység posztolásnak általában két oka van:

1.Nagyzol, h lássák, h neki milyen jól megy a szülei pénzéből(a saját keresettel rendelkező, jó életszínvonalon élő ismerőseim kb fent sincsenek soha, mert pénzt keresnek, ha meg pihen pont leszarja, h postoljon)

2.A saját, vesztes életét próbálja meg így kompenzálni, h ha már nem tud komoly utazásokat postolni, akkor legalább már annyit hagy, h eszik, iszik, mert így is egy kicsit trendi lesz a birkája.

Ennyi, de tiltani kell az ilyeneket....

2014. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekről le lehet iratkozni és akkor nem látod a hülyeségeit. Az ismerősem felével eljátszottam már.
2014. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem a FB hibája, ha íkúnuku vagy
2014. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
A te életed mitől kevésbé tyúkszaros, mint az övék? Őszintén érdekel.
2014. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!