Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik manapság a versenyképes...

Mik manapság a versenyképes szakmák?

Figyelt kérdés

Jelenleg van munkahelyem, de szeretnék tanulni valamit, de nem tudom, hogy mi érdekelne. Egyetemhez nem vagyok sem okos, sem időm nincs rá munka mellett, ezért maradt az OKJ. Mindenképpen olyat szeretnék, amivel el lehet helyezkedni.

Remélem, tudok kicsit inspirálódni tőletek.

Azért ezt a kategóriát válaszoltam, mert emberi szempontból ez most jobban érdekel. (Ki mit dolgozik, stb)



2020. febr. 29. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Gázszerelő, politikus, infulenzer
2020. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja meg majd lehagytam a focistát
2020. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, azt nem írtam, hogy nő vagyok. :D
2020. febr. 29. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Informatikában, programozásban vannak nagy pénzek alkalmazottként is. Pont nő ismerősöm mondta hogy milyen ajánlatokat kap. Most 600körül keres pesten. De persze abban a szakmában is lehet 150et keresni és lehet 1 millát is, kérdés hogy mennyire vagy talpraesett, bevállalós. De a lehetőség adott
2020. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De mégis mihez értesz, mihez van affinitásod?

Kamionsofőr is lehetnél nőként nettó 500.000-ért, de ha nem tudsz és nem is akarsz vezetni, hiába írom, hogy tedd le a C+E-t

2020. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
egyetemhez nem kell okosnak lenni... levelezőre is lehet menni, ami simán bírható munka mellett.
2020. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetemhez igenis praktikus, ha az ember okos.

Ha nem az, ötszörös időbefektetés kell az átlaghoz képest, ami:

- nem biztos, hogy megéri,

- nem biztos, hogy egyáltalán van rá fizikailag ideje, és akkor bukdácsolni fog.



Üdv,

Egy nem okos nő, aki a második egyetemével szív, mert nem volt képes jó döntéseket hozni

2020. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

OKJ esetleg ápoló, fogászati asszisztens, ilyesmi. A többi, ami használható, mind férfiszakma, pl. hegesztő, CNC-s.

Szerintem a fogászat lehet egy jó választás, ha egyébként alkalmas vagy rá. Egy nagyobb városban, magánrendelőben nem hiszem, hogy rossz dolgod lenne.

2020. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!