Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktál tenni ha valaki...

Mit szoktál tenni ha valaki hazudik de végül bevallja?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbocsátom. Ha nem született / halt meg emiatt valaki.
2020. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Adott dologtól függ. Ha át tudom érezni az illető motivációját miért tehette, az segíthet megbocsátásban például.
2020. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Az igazságot sokkal jobban értékelem, így ha végül bevallja, hogy hazudott, lehet neheztelnék rá, de jól esne, hogy igazat mondott.
2020. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy hazugság, de 3 napig a bolondját járatta velem, pedig semmi értelme nem volt. Ha igazat mond megsem haragszom rá
2020. márc. 6. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Fura, de engem nem érdekel. Miért? Mert én is, más is megteszi, hibázik, és a sors mindenkinek egyszer ad, másszor elvesz.
2020. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a konkrét szituációtól és a konkrét hazugságtól függ.
2020. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valaki sok-sok évig tudatosan vezette félre környezetét és állított olyat, amivel engem hátrányos helyzetbe hozott, ehhez volt szükség az örökös hazugságra.

Amikor megmondta (nem bocsánatkérően, csak tényszerűen közölve amit mindigis tudtam), nem tudtam megbocsátani.

2020. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az vesse rá az első követ, aki még sohasem hazudott.
2020. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!