Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány elhiteti velem...

Van egy lány elhiteti velem hogy össze jönne velem de elötte még vissza se írt meg hazudik de szivezik nekem meg dragam stb. $@sz kivan az ilyenekkel, most mit csinalnak? Letört vagyok magyon

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit csináljak*
2019. jún. 5. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj több infót, jobban tudunk segíteni
2019. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Beszelgetek régota mar egy lannyal de oszevesztunk vmiert (nemirtunk egy évig), most ujra beszélünk facen par hete. Leterelt hogy nemtud írni mert beteg. (Többi lent ) Átverne vagy ez igaz lenne mit kéne tennem?

Utana irtam neki hogy nem kell hazudnod ha nemaksrsz beszelni nemirok hagylak.

Aztam azt irja neharagudj ,talakozni meg nemtud mert aztmondja nemengedik sehova anyja beteg es nyaron gyaksziznia kell nyar vegere eggyut lehetunk minden nap velem akar boldog lenni de mindig en keresem ő nemirna magátol . Mar nem is ir vissza

2019. jún. 5. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Korabbi kerdes
2019. jún. 5. 19:25
 5/7 anonim válasza:
Ismerős, hasonló szituban vagyok én is. Az a baj,hogy bennem már alakultak felé érzések,így nehéz,de próbálom elterelni a gondolataimat,nem írok neki mert belefáradtam hogy egyoldalú az egész,közben meg hiteget.
2019. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztmondja nem vagyunk eggyütt de mégis zavar hogy beszelget mas fiukkal is goleg olyanokkal akiket utalok mert szemetek
2019. jún. 6. 01:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehez igen
2019. jún. 6. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!