Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányszor nem tetted meg azt,...

Hányszor nem tetted meg azt, amit a lelked mélyén igazán akartál?

Figyelt kérdés
Mi lett volna ezt a tett? Esetleg van több is?

2020. márc. 8. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor. Hogy mi lett volna? Itt hagyni a francba mindent, és új életet kezdeni. Behúzni jó pár kis mocsoknak, hogy megkapja végre, amit érdemel. Elmondani az őszinte, kendőzetlen véleményemet néhány embernek, akikre ráférne már, hogy megtudják az igazat. Stb.
2020. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

En kb soha nem azt teszem amit akarok hanem amit muszaj.

Soha nem volt olyan, hogy azt tehessem amit akarok.

2020. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sokszor. Főleg agresszív reakciókat nyomtam el.
2020. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy átlagembernek az egész élete erről szól. Csak ritkán tehetük azt, ami igazán szeretnénk.
2020. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

1. Szembeszállni a szüleimmel 14 éves koromban, és akaratuk ellenére gimnáziumba majd egyetemre menni.

2.Megmondani az exemnek, hogy azért hagyom el, mert egy birtoklásmániás, nárcisztikus személy.

3. Megmondani a volt főnökömnek, hogy egy pszichopata.

Elsőre ennyi jutott eszembe.

2020. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Rengetegszer. Minél gyengébb valaki annál többször választja a könnyebbik utat.

Most is szívem szerint lelépnék itthonról és még nagyon nincs is ami visszatartana a szüleimet leszámítva mégse vagyok képes lépni.

Nemrég üldöztem el az egyetlen személyt akit kicsit is kedveltem csak azért, mert nem mertem magam és az érzéseim felvállalni.

Asszem az egész életem erről szól :D de nem kell ennyit picsogni, az igazság az hogy ezt csak magának köszönheti az ember, szóval ha meg akarsz valamit tenni akkor tedd meg, úgyse lesz rosszabb életed mintha mindig megalkudnál.

2020. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Így hirtelen össze sem tudom számolni, milyen horderejű dolgokra gondolsz? Az utóbbi időben gyakorlatilag naponta ez van.
2020. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Mindig majdnem minden pillanatban így élek: mi lett volna, ha másképp cselekszem?
2020. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem is élnék. Gimnázium óta kísért az öngyilkosság gondolata időszakosan, mert túl bonyolultnak és zavarosnak találok mindent, pedig egyébként kitűnően teljesítettem. Az érettségi napján majdnem megszöktem, de visszarángattak. Egyetemre mentem, és közel 8 éve bajlódom vele, szakváltásokkal, mert igazából semmit nem szeretnék, ez van legbelül. Ugyanakkor a szüleimet nem akarom teljesen elkeseríteni, és gyakorlatilag csak ez tart itt.
2020. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Erről szól az élet. :/


Most 17 vagyok, soha semmi "hű de rosszat" nem tettem, mert nem akartam a szüleimet bajba sodorni bárhogyan, illetve csalódást okozni.


Most azon melózok, h lelépjek érettségi után külföldre tanulni, majd egy relatíve jó egsisztenciát megszerezve elérni, h azt tegyek amit akarok, és ne valami h lye főnök pofázzon, hanem a magam ura legyek...


Remélem sikerül. :S

2020. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!