Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántott már valaki azért,...

Bántott már valaki azért, mert nem akartál vele barátkozni vagy párkapcsolatot? Hogyan kezdődött, és mi lett belőle végül?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy bántott? fizikailag?
2020. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire primitív ősemberekkel szerencsére még nem hozott össze a sors.
2020. jan. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy volt évfolyamtársam. Nem volt primitív ősember, hanem mentálisan beteg. Bulikban mindig bepróbálkozott, egyszer hazáig követett, majd az ajtóban könyörgött nekem-tudom nem kellett volna ajtót nyitni, hogy legalább szex legyen. A barátnője sokkal gyönyörűbb volt nálam, számomra érthetetlen volt ez az egész. Elküldtem. Másnap még közöltem vele, hogy ilyet többet ne tegyen és foglalkozzon inkább a barátnőjével. Még neki állt feljebb. Teljesen máshogy adta elő a sztorit az embereknek, mint később kiderült.

Utána évekkel később közösségi oldalakon is beszólt, sajnos benne volt ő is a közös csoportban. Egy idő után a barátai is elfordultak tőle, mert kezdtek róla dolgok kiderülni.

2020. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amiket a harmas írt le, olyanokra gondoltam. Nekem sajnos nem egy ilyen volt, pedig egyáltalán nincs bennem semmi extra. Mennyi idő telt el, mire kiderültek a dolgai? 5e addig nem csináltál semmit? Nem magyarázkodtál?
2020. jan. 10. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!