Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mindenki úgy aposztrofál,...

Ha mindenki úgy aposztrofál, hogy aranyos vagyok, akkor nem a vonzó nőt látják bennem, igaz?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt kapom, hogy aranyos vagyok (maguktól mondják rám), sosem, hogy vonzó, vagy szép. Férfiak, nők, de még a kiszemelt férfi is ezt mondta nekem....

Akkor csak egy aranyos, kedves kislánynak tartanak, nem egy vonzó nőnek?

30/n


2020. márc. 9. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2020. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom más hogy van vele de aki nekem aranyos az vonzó is, és aki vonzó az egyben aranyos is.
2020. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nálam a kettő nem zárja ki egymást.

De hogy az ismerőseidnél mit jelent, azt nem tudhatjuk.

2020. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy esetleg viselkedésre értik csak? Vagy ebben mindig van kisugárzás is?
2020. márc. 9. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Én akire azt mondom hogy aranyos, ő vonzó számomra, legalábbis a személyisége biztosan. Emberektől függ, hogy mit értenek e szón.
2020. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.

Én inkább kisugárzásra szoktam mondani, de valaki viselkedésre gyakrabban használja.

2020. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aranyost ártatlanul rá lehet mondani valakire, de általában ha azt mondják rád, hogy vonzó vagy, akkor biztosra veheted hogy az illetőnek szándéka van veled.
2020. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az aranyos az egy jó dolog. Jobban jársz egy olyan pasival, aki az aranyosra bukik mint egy olyannal, mint aki a vonzóra, mert előbbi a belső értékekre bukik, és valószinűleg komolyabb dolgokban gondolkodik.


Amúgy rám meg ellenségek és barátok is mindig csak ugyanazt mondják, egymástól teljesen függetlenül, hogy én "jó" vagyok. Pedig csak normális próbálok lenni.

2020. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!