Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az olyan emberek,...

Szerintetek az olyan emberek, mint Csobot Adél, aranyosak vagy inkább idegesítőek?

Figyelt kérdés
Ugye megy most ez az álarcos énekes, és úgy láttam valaki oda van teljesen az Adél stílusáért, hogy milyen cuki, mások meg épp ellenkezőleg. Ti hogy vagytok vele?

2020. febr. 18. 06:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Egy idegesítő proli.
2020. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem irritáló.
2020. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Irritáló buta liba. De azért dugnám.
2020. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem azért szimpatizálok vele, mert “cuki”. Azért szimpatikus, mert állandóan mosolyog, jó kedve van, borzasztó kedves mindenkihez, nem csak ebben a műsorban, de pl a nyerő párosban is :) szerintem inkább ilyen röhögcsélő “buta liba” legyen mindenki, mint mindent kritizáló, besavanyodott, àllandóan reklamáló ember. Tényleg, lehet, hogy vihog, de ha mérlegre teszek valakit, aki képes kommenteket írogatni facebookon, csak azért hogy szidjon valakit/valamit (szerintem amúgy ez nagyon kellemetlen :D) vagy ezt a szerencsétlen Adélt, inkább legyek olyan, mint ő :)
2020. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Mármint a megélhetési celebek? Irritálóak egytől egyig
2020. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Először nagyon irritált, de nagyon megkedveltem, a nyerő páros c. műsorban. Tüneményes pozitív személyiség. De ezzel nem azt mondom, hogy napi 24 órában eltudnám viselni az energiáit :) főleg introvertáltként..de örülnék, ha fele ennyi energiám lenne, mint neki.
2020. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Irritáló

Alapból nem szeretem az ilyen állandóan vigyorgó embereket

2020. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Néha valóban irritáló és fárasztónak tünik, de láttam néhány percet a vlogjaikból és ott szimpatikus volt. Tele van életkedvvel, vidám, humoros és egyébként szerintem szép is. Vannak tőle minden tekintetben rosszabb celebek is.
2020. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Irritál.
2020. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Alapból szeretem, mert lendületes, tele van életkedvvel és vidám, és jóindulatú, nem irigy. A lelkesedését néha szerintem is túltolja, ha 20 %-kal csökkentené, akkor imádnám.
2020. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!