Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy úgy éreztétek...

Volt már hogy úgy éreztétek zsákutcába jutott az életetek? Mit tettek hogy rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 12:08
 1/7 anonim válasza:
Ki tudnád pontosabban fejteni?
2020. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem részletezed, akár ne is írtál volna ide semmit.
2020. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szakmai és a magánéletre gondolok
2020. márc. 10. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira egyedi. Van aki magába zuhan és sok időre van szüksége. Van aki gyorsan túl van rajta, vagy beleveti magát a szórakozásba, csajozásba, pasizásba, utazásba, sportba, stb. Nincs azonos recept.
2020. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam még csak nem is zsákutca játszik, hanem kiskoromtól kezdve ki.csezések folyamatos sorozata, amik szépen egymásra épültek, egyre lejjebb nyomtak és konkrétan ellehetetlenítik, hogy normális életet éljek.

Én nem tudok mit csinálni, igyekszem minden "depihullámnál" megint talpra állni és próbálkozni tovább. Csak hát évről-évre egyre fárasztóbb és már magam sem tudom, meddig lesz energiám erre a folyamatos eredménytelen harcra.

2020. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó én is pont így vagyok vele
2020. márc. 10. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor volt/van ilyen az éltemben, mindig lett valahogy. Igaz, hogy volt, hogy rosszban, szégyenben, hasonló dolgokban éltem, de elmúlt, jött helyette más rossz.
2020. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!