Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy az egész...

Éreztétek már, hogy az egész élet olyan mint egy nagy vicc?

Figyelt kérdés

Én pl sok minden szerettem volna lenni, de rájöttem, hogy csak az írásra van tehetségem viszont egy könyvkiadás esélytelen, manapság a megfelelő hátszél nélkül. Nagyon lámpalázas vagyok / lennék egy könyvbemutatókor.

Másrészről mire eljutnék oda hogy lenne időm írni az összes ötletemet már kitalálja valaki más. Dolgozom és így a pályázatokról is lemaradok. de ez csak az én példám, hogy szívat az élet. Nektek mi a véleményetek?



2019. dec. 4. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha reális vágyaid lennének, amit el is tudsz érni, meg is valósíthatóak, akkor nem esnél p..fára mindig.

Te alakítod az életed, cselekedj is aszerint.

2019. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Édesem, ha teszed a dolgod és várod hogy teljesüljön az álmod akkor is megy az idő, ha nem teszed mert feleslegesnek érzed akkor is megy. Szóval írj, írj, írj! Drága a könyv kiadás.. Ohh még mennyire..De nem lehetetlen. :) Sok sikert kívánok! 😊 ❤️


De, hogy válaszoljak is. Nagy viccnek is fel lehet fogni. Igazából számomra hangulat kérdése. Van hogy csapásnak érzem hogy élek, és semmi sem jön össze. Máskor át értékelek mindent és minden happy. :3 Jelenleg úgy vagyok hogy lebegek a semmi gyönyörű homályban kómásan.

2019. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lőrince nem érzi így, ő egy példakép mindenkinek
2019. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A könyvkiadás nem hátszél hanem pénz kérdése. A pár befutott ismert név kivételével csak akkor adnak ki bármit ha előre megfinanszírozod az egészet (nyomda+terjesztés).

Hát akkor írj az internetre, indítsd blogot vagy akármit - ha lesz elég követőd akkor elválik van-e tehetséged, rá tudsz-e érezni a "piacra" vagy csak álmaid vannak biztos talaj nélkül.

2019. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gimiben egy keddi napon négy tantárgyból írtunk. Szerdán-Csütörtökön, amikor kiosztották, akkor szembesültem vele, hogy mindegyik 1-2_es lett. A legjobb, hogy 1-2 ponttal csúsztam le kettesekről meg a hármasakról. Akkor hasonlót éreztem.
2019. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy Watchmen utalás? "It's all a joke. Mother, forgive me"
2019. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!