Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek álmos 8kor? Barátom 10kor ér haza és szeretnék még akkor fent lenni

Figyelt kérdés
Én nem tudom mivan velem de mostanában már 8 után tudnék aludni régen mindig felvoltam éjfélig korán is keltem soha nemvoltam álmos. Lehet azért aludnék mert unatkozom egyedül?
2020. márc. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha álmos vagy, akkor a tested igényli a pihenést.


Szerintem feküdj le nyugodtan, és szundíts egyet. 9-9.30-kor kelj fel, hogy legyen időd rendesen felébredni.

2020. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó sorozat, érdekes regény?
2020. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha belevaló úgyis fel fog költeni, ha nem akkor meg aludj nyugodtan!
2020. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
miért keltené fel? Szerintem ha normális a srác, akkor éppen, hogy hagyja aludni...
2020. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, nem birnék együtt élni én már igy senkivel... a gondolatától kiráz a hideg, hogy ne akkor keljek, feküdjek, amikor nekem tetszik, hanem alkalmazkodni kelljen valakihez...
2020. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Kávé, energiaital, speed...
2020. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mosd meg az arcod hideg vízzel, amikor kezdesz elálmosodni, és persze a kávé is segít.
2020. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4-esnek akkor minden éjszakára kívánok egy "normális" srácot. de azért fura lehet 80 év felett szüzen meghalni.
2020. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!