Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el a barátom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a barátom hogy meg várjam még haza ér éjjel valamikor? Ti meg várnátok?

Figyelt kérdés

12 ig dolgozik és 1 óra mire haza ér én addig nem bírok fent lenni csak néha. Van olyan hogy 9 után már kb ülve el tudnék aludni mert korán kelek

Tegnap is elaludtam nem vártam meg ma egesznap nem is akart velem beszélni pár szót szólt hozzám mert ő most haragszik, de miért kell ilyenert haragudni?

3 éve vagyunk együtt 1 éve költöztunk össze


2019. okt. 9. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy kis gyerek nem férfi
2019. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Olyan mint egy kis cica
2019. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez így értelmetlen, mivel te korán kelsz, nem szabadna elvárnia.


Kivéve, ha te is elvársz tőle valami hasonlót, akkor joggal mondhatja, hogy így vagytok "egálban". Ha nem, akkor viszont egyoldalú a követelése ami helytelen.

2019. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy várnám! Basszus, ha korán kell kelnem, akkor nem is várhat el ilyet. De neked nincs szád? Ha durcizik, szépen megmondod, ok fent maradok, de akkor reggel meg te is kelj velem. Nem normális a párod elvárása, de te sem, ha ezt szó nélkül hagyod.
2019. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Állíts be ébresztőt háromnegyed egyre.

Egyébként pedig meg kellene értenie. Heti 1-2x oké, de hosszú távon teljesen zokni leszel... Ezt csak nem várhatja.

2019. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Valahol érthető az ő oldala is, azzal nagyon gyorsan ki lehet csinálni bármilyen kapcsolatot, ha gyakorlatilag nem is találkoztok mert mire hazaér te alszol, mire te hazaérnél ő nincs otthon stb. Gyakorlatilag beszélni sem beszéltek, persze, hogy jobb lenne neki úgy hazaérni, hogy még tudtok egy kicsit egymással foglalkozni. De erre igazából a munkahely/munkarend váltás sokkal jobb megoldás lenne. Vagy aludj egy keveset mielőtt hazaér, úgy is felkelsz rá ha hazajön. Kicsit még beszélgettek, összebújtok aztán vissza lehet aludni.
2019. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
S hogy miért várja el? Önző. Elhiszem, hogy eltérő napirend mellett kevesebb lett a közösen tölthető időtök, de ez napi szinten így sem mehet. 2x ő kel veled, kávét főz, elmész, visszaalszok. 2 nap te várod meg, de 8-9-től szundizz egy keveset addig szerintem. Egy nap szünet, aztán hétvége. Kompromisszum. Ha nem érti meg, elég baj..
2019. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit több infó kellene. Te mikor kelsz, milyen munkarendben dolgozol? Ő mindig így megy?
2019. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de akkor ő is akkor kel, amikor én.
2019. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Egyedül a #6 látja jól a dolgokat.

Így nem volt értelme összekölöznözök, ha nem is találkoztok.

2019. okt. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!