Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok, akikre nem jelent...

A fiatalok, akikre nem jelent nagy veszélyt a koronavírus, nem kell bemenniük az egyetemekre, több hetes Hawaii van nekik. De mi a helyzet a dolgozó felnőttekkel, ők nyugodtan megdögölhetnek a munkában?

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hawaii hogy kiraktak minket a kollégiumokból, és csak nálunk 10 ember lett ezáltal hajléktalan tulajdonképp. Sehová nem tudnak menni. Amit nem tudtunk elvinni az kuka. Ruhák, cipők, tisztálkodószerek, konyhai eszközök és gépek. Élelmiszer. Mindenünk oda.
2020. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%
Inkább dolgoznátok? Kelnétek reggel korán? Robotolnátok, míg más otthon pihenget?
2020. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

És akkor mi van, ha korán kell kelni?


Ha nappalis lennék és olyan szakon, ahol speckó eszközök vannak (orvosi, kémia, biológia, ilyesmik), akkor konkrétan tajtékoznék az idegtől, pláne, ha kollégista lennék és/vagy kiraknának a gyakorlati helyemről is.

Szerintem szopás nekik és ki tudja, hogyan lehet majd pótolni ezt....

2020. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%
Ja, láttam szegény egyetemistákat. Épp a sárga földig isszák le magukat a középiskolásokkal együtt örömükben. Szegények.
2020. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Képzeljétek az élelmiszermérnökök hajnali 3ra járnak pékségbe gyakorlatra nálunk utána 8tól 8ig suli. Csak lógatják a lábukat ők is. Nekem, mint gépésznek hogyan lesz hegesztésem és magasfeszültséggel gyakorlati órám?

Ha egy napotok lenne gyorsan lakhelyet találni ti is biztos nem a sárga földig innátok magatok, hogy az utcára kerültetek. Mérgemben én se tudtam mit csinálni. Ittunk és sírtunk. Ennyi.

2020. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy furcsán hangzik, de amikor azt láttam a gamer facebook csoportolban, hogy hétfőtől már délelőttre is csapatokat szerveznek, meg amikor tömve voltak hétvégén ünneplő egyetemistákkal a szórakozóhelyek és kocsmák, hogy kb semmi dolguk lesznek, nem a problémákkal teli fiatalokat hallottam.
2020. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, ha csak korán kellene kelnem és dolgozni járnom. De ehelyett kiraktak az otthonomból. Nekem legalább van hová mennem, sajnos nem minden társam ilyen szerencsés.
2020. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaj nemár, ne túlozzatok. Akármelyik tanulóval vagy egyetemistával beszéltem, mind örül kb, alig érinti őket negatívan ez az egész.
2020. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!