Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez felfogható zaklatásnak,...

Ez felfogható zaklatásnak, mégha nem is akarom őt konkrétan zaklatni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szeretek mászkálni, kirándulni, az utcát járni, és arra gondoltam elmennék egy egyetemi szaktársam falujába akivel néha beszélek, kicsit sétálgatni ott. Nem őt akarom zaklatni, nem akarok beállítani hozzá, csak mászkálni a faluban, amúgy egy kicsi, néhány utcás falu. Azt mondta nem zavarja, ha elmegyek oda kirándulni.

Valójában zavarhatja, csak nem volt kedve belémkötni emiatt? Ez zaklatás?


2020. márc. 14. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez most komoly? Miért zavarna bárkit is, ha sétálsz egy faluban?


Kivéve a mostani helyzetben, mert most inkább ne utazgass sehova.

2020. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi falu van az országban, ha nem kifejezetten az a célod, hogy találkozz vele akkor nem muszáj pont odamenned. Menj máshová.
2020. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem se zavarna, mivel rajtam kívül van látnivaló abban a kis városban. :D
2020. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem már a kérdésed is felzaklatott.
2020. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért számíts, ha egy pár utcás falu, valakinek biztos szemet fog szúrni, hogy te ott járkálsz össze-vissza, mint egy zombi, még lehet a rendőrt is rád hívják.
2020. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan nem keresed fel kéretlenül, nem vegzálod, nem a másik megfigyelése miatt vagy ott, stb, csak elvagy magadban, akkor nem gond.
2020. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!