Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az orvost hívom, de most...

Ha az orvost hívom, de most megyek hozzá először, akkor hányszor lehet hívni anélkül hogy zaklatásnak venné?

Figyelt kérdés
Csak mert múlt héten hívtam csütörtökön 3x, pénteken 10x, de nem akaródzott felvennie. Csak az azt követőre. Ma pedig mondta nekem, hogy nem kell ennyiszer hívni, majd visszahív. Nem éreztem ezt annyira jogosnak, mivel honnan kellert volna tudnom? Lehet hogy nem is volt jó a szám, plusz én úgy tapasztaltam hogy ha abbahagyod a hívogatást, akkor nem is hívnak vissza, hiába látják a számod. (Más orvosnál ezt tapasztaltam) Vagy rosszul gondolom az egészet?
2020. febr. 5. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez sok volt, te is érzed..
2020. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Senkit nem szoktam egy nap alatt háromnál többször hívni. Főleg orvost nem, mert engem is nagyon zavarna, ha éppen bent vagyok nála és szüntelenül csörögne a telefonja. Inkább küldj neki sms-t, ha nem veszi fel, de ne hívd 10x egy nap.
2020. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

jézusom

te mit szólnál,. ha téged 10-szer hívnának? Ha akar, visszahív akkor is, ha egyszer hívod. Egy órán belül amúgy se illik újrahívni. Ennyire életbevágó valami, akkor mentőt hívsz úgyis vagy tűzoltót...

2020. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen csak borzalmasan türelmetlen vagy.
2020. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Vezetékes telefon esetén még esetleg meg is érteném, de mobilon??? Írj egy sms-t azt látja és válaszol vagy visszahív.

Ha most mész hozzá először, akkor kérj tőle bocsánatot, hogy ennyiszer zaklattad.

2020. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Vezetékes telefonon sem illik valakit tucatszor hívogatni, már csak azért is, mert ezzel mások hívását is gátolja, hiszen nem csak ő akarja elérni az orvost.

2020. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10x?! Nem vagy normális.
2020. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!