Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elkezdek valakinek írogatni...

Ha elkezdek valakinek írogatni Messengeren, már néhány üzenet után besokallnak, ez miért van?

Figyelt kérdés
Felveszem valakivel a kapcsolatot valami ürüggyel, aztán utána elkezdenék más dolgokról is írogatni velük, de elég hamar elegük lesz, általában idővel már vissza se írnak többet. Meg alapból nagyon közönyösek, nem igazán érdeklem őket. Huszonéves fiatalok. Miért ilyen ellenségesek velem az emberek?
2020. márc. 14. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak veled másról beszélgetni.
2020. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretnének veled beszélgetni, de ezt te láthatóan nem érted/érzed.
2020. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak erre lennék kíváncsi, hogy miért ilyen elutasító mindenki velem
2020. márc. 14. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatnánk?

Nem veszik szívesen a kéretlen közeledésedet, ez biztos. Miért írsz egyáltalán nekik?

2020. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert magányos vagyok teljesen és mint másoknak, nekem is szükségem lenne kommunikációra az emberekkel
2020. márc. 14. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ezt miért olyanoknál keresed, akik nem szeretnének tőled semmit?
2020. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A messenger meg az összes pötyögős csetprogram egy szar, nem alkalmas valódi emberi kommunikációra. Ezért.
2020. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akarnak veled beszélgetni. Ennyi.
2020. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akiknek irogatsz, megvan a sajat barati koruk, akikkel normalis korulmenyek kozott ismerkedtek meg, nem ugy, hogy random elkezdtek egymasnak Messengeren irogatni. Felnottkorban nem ugy mukodik mar a baratkozas, mint ovodaban, hogy kinezel magadnak valakit, hogy akkor matol baratok vagytok, hanem a korulmenyek hozzak altalaban az uj baratokat.

Ha maganyos vagy, inkabb jarj tarsasagba, nezz esetleg valami nyelvtanfolyamot, azzal legalabb fejlodsz is, mikozben ismerkedhetsz, vagy barmit ami teged erdekel, festes workshop, edzoterem, konyvbemutato, stb, ilyen helyeken mindig vannak masok is, akik egyedul vannak es tudsz beszelgetest kezdemenyezni veluk az adott programrol. De az is lehet, hogy masok kezdemenyeznek veled beszelgetest. Ne otthon ulj, mint egy kuka es vard, hogy majd a Messengeren osszehaverkodsz barkivel.

2020. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én harmincasként (nemsokára negyvenesként) járok mindig így. FB-re a Messenger miatt regisztráltam (akkor még nem lehetett csak telefonszámmal fiókot létrehozni). Nekem nem válaszolnak vissza ismerőseim, vagy csak tőszavakban, bárhogy, bármivel is próbálok beszélgetést kezdeményezni. Egymást nyíltan nem kedvelő emberek pedig FB post-ok alatt hozzászólnak egymás bejegyzéseihez, megy a jópofizás, stb.

Olyan emberekre gondolok akik "nem kedvelték egymást", akik az életben pl. munkahelyi kirúgatás és egyebeket akartak tenni a másikkal, pletykákat, lejárató sztorikat találtak ki a másikról... Ők kommunikálnak, én pedig, aki sose tett hasonlót senkivel, kiszorulok a kommunikációból, mert sose osztok meg semmit, nem lájkolok.

2020. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!