Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak megőrülve az...

Miért vannak megőrülve az emberek?

Figyelt kérdés

Egy fél kg sertéscombot akartam venni a Lidlben, vagy az aldiban, de úgy tűnt nem mentem elég korán (9 órakor 😒), mert szó szerint mind a 2 üzletben minden hús ki volt fosztva.


Ne értsétek félre, tisztában vagyok azzal, hogy ez a járvány mennyire komoly, egyetértek az iskolák bezárásával, nem hisztizik azért, hogy nem tudok menni moziba, nem látogatom az idős szüleimet, de azért az nonszensz, hogy nem tudok 1 napra se főzni, mert nincs lehetőségem 6 évre előre betárazni húsból...


Az emberek 90%a a boltban idősek voltak, akik úgy néz ki jobban félnek a karantén miatti éhenhalástól, mint a járványtól.


Biztos vagyok benne, hogy meg lesz oldva azoknak az ellátása is, akik nem táraztak be 10 évre elegendő zacskós levessel, ha máshogy nem, akkor védőöltözetben fognak a nagy áruházak házhoz szállítani.


Komolyan a gyorséttermek, online piac, online vásárlás idejében attól félnek az emberek, hogy ha nem tudnak elmenni boltba, éhen halnak? Mi a francra készültök, zombi apokalipszisre?


2020. márc. 14. 19:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
Amikor sűlyed a hajó akkor nem szégyen felvenni a mentőmellényt. Max kiröhögnek amikor leveszed. Na ezért
2020. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%
A legtobb ember mindig is felre informalt, meg vuhanban is meg volt oldva minden, es itt joval elobb hoztak ovintezkedeseket. Igaz, kinaban be is tartjak/tartatjak oket.
2020. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen helyzet. Én is láttam idősebb vásárlóknál olyan dolgokat felhalmozva amit k...rvára nem értettem (bevásárlókocsi telepakolva étolajjal, de rengeteggel).

Szerintem nem tudják mire készüljenek.

2020. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
sajnos a pánik és az ostobaság nagyon veszélyes kombináció
2020. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlóan jartam ... nemtudtam venni egy kg lisztet sem

Pedig en xsak fánkot akartam sütni a bab gulyás mellé 😀

Elég lett volna nekem fél kg 😀


De kb vadultak meg érte

2020. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Na igen, az egyik idős hölgynek a kosarában 40!!! Doboz hypo....


Ez már nem mentőmellény, hanem emberi hülyeség.


Nálunk is van mindig + pár kg liszt, meg + pár kg hús, meg pár konzerv, ha valamilyen oknál fogva nem jutnának el boltba, na de 20 kg húst, meg 40 doboz hypot felhalmozni, na azért az nem normális.


És az ilyenek miatt nem tudják a normális emberek élni a mindennapi életüket, akik csak a havi nagybevásárlást akarják elintézni, vagy csak az ebédhez vennének egy tejfölt, mert a nemnormálisok felvásárolnak mindent.


Szerencsétlen dolgozókról már nem is beszélve, akiken egyszerűen látni, hogy szó szerint megszakadnak a fél óránkénti árufeltöltéstől, és ennek hangot is adnak, teljesen jogosan...

2020. márc. 14. 20:12
 7/39 anonim ***** válasza:
10%
Senki nem gátol meg benne hogy hülye legyél kérdező,senki.
2020. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Én azon gondolkoztam a sok nyugdíjas sír rí de most el költenek 100 ezret kapásból lisztet cukorra meg húsra 😀


Ha nem vezsem meg előre nem jut , de nem tudok tárolni ennyi mindent ,tudjak mekkora egy panel konyha ?

A felszoba tele lehetne hússal liszttel cukorral 😀

2020. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 nemaRendőrség ***** válasza:
11%

Kell neked ilyen boltokban vásárolni a műanyag húst...

Hentesnél, vagy akárcsak egy coopban 100x jobb a hús

2020. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak éppen a Lidl Aldi sokáig nyitva van a hentes meg 5ig sok helyen

Addig ameddig én is dolgozom.Hiaba szép az áruja.

2020. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!