Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti féltek, hogy meg fogtok...

Ti féltek, hogy meg fogtok fertőződni vagy esetleg meg fogtok halni a vírus következtében?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 21:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%

1.Nagyobb az esélye, hogy meghalsz közúti balesetben, minthogy elkapod a vírust. Nem még hogy bele is halsz.

2.A számok alapján elmondható, hogy az influenzába több ember hal bele rövidebb idő alatt, mint a koronavírusba. Valamelyik év januárjában 10.000 magyar halt bele az influenzába. A koronavírusba 3 hónap alatt világszerte fele ennyien sem.

3.A félelemnek nincs semmi értelme. A világ leghaszontalanabb dolga.

4.Ha véletlenül el is kapom, akkor is simán kigyógyulok belőle, mivel egy egészséges immunrendszerű ember számára olyan, mint az influenza. Egyébként volt már kétoldali tüdőgyulladásom gyerekként, és simán felépültem belőle.

5.Vannak sokkal veszélyesebb vírusok, fertőző betegségek, melyek által nagyobb eséllyel patkolsz el. A HIV-be például 1,5 millió ember halt bele az elmúlt 3 hónapban. Ráadásul aki elkapja, az biztosan belehal, nem épül fel belőle soha.

2020. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
4%
Egyesek csak önmagukkal foglalkoznak
2020. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges hiszti. A gazdasági válságtól több értelme van tartani mint ettől a semmitől.
2020. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
A haláltól nem félek, nem tudom elképzelni hogy meghalnék a vírus következtében. A fertőződéstől már jobban, de nem is annyira magamat féltem, mint a szeretteimet.
2020. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 opened paradise ***** válasza:
38%
Az nem érdekel, az állásomat viszont féltem. Kényszer szabira is küldtek, de 2 hét után lehet rosszabb lesz.
2020. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Én az éhhaláltól félek. Már majdnem minden munkám elvesztettem miatta.
2020. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha megkel halni.megkel halni legalább nemszenvedek többé
2020. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Az immunrendszerem brutálisan erős, de ha mégis jön a kaszás, az ellen úgysem tudok mit tenni, nem véd meg senki és semmi.
2020. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Van aki két lábon kihordja, mert azt hiszi influenzás. Az idősek nálam nagyobb veszélyben vannak, értük aggódom.
2020. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nincs akkora szerencséje a világnak és nekem sem.
2020. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!