Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti féltek, hogy meg fogtok...

Ti féltek, hogy meg fogtok fertőződni vagy esetleg meg fogtok halni a vírus következtében?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 21:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%

#9

30 alatti korosztályban a halálozási arány a 0,1%-ot sem éri el. Ennyi erővel attól is lehetne félni, hogy elcsúszol egy banánhéjon és bevered a fejed. Vagy rád esik egy cserép. Igazából csak 60-70 éves kor felett jelentősebb, ezért nagyszülőkhöz én sem megyek. Itt is egy további statisztika a halálozási rátáról:

Front the analysis of death cases, it emerged that the demographic profile was mainly male, accounting for 2/3, females accounting for 1/3, and is mainly elderly, more than 80% are elderly over 60 years old, and more than 75% had underlying diseases present such as cardiovascular and cardiovascular diseases, diabetes and, in some cases, tumor.

2020. márc. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2020. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ugyan huszonéves vagyok, de természetesen nem egészséges, eleve állandóan hurutos vagyok, ha kijön egy nátha, akkor garantált az antibiotikumkúra és minimum 1 hónap hurutos köhögés. Hiába nem vagyok elhízott és igyekszem sportolni is, már amennyi a munka és tanulás mellett belefér, de 2 emeletnyi lépcsőzés után fújtatok.

Elhasznált levegőjű vagy párás helyeket fullasztónak érzek.

Tehát nekem egy tüdőt érintő betegség, hát nem is tudom.... Még a 0.1%-ban is benne lehetek.


Édesapám se egészséges, ugyanaz van neki, mint nekem, csak előrehaladottabb, plusz ő sajnos dohányzik is. Korosztályilag is már veszélyeztetettebb. A munkájából adódóan muszáj emberekkel érintkeznie.


A világgazdaság bedőlésének se örülök. Végre elhelyezkedtem a szakmámban, egész jó kezdőfizuért (bár nem fehéren...), ha ez a vírusdolog nem lenne, tök nyugodt lehetnék, hogy ennyi évnyi küzdelem, 0 élet, fogyó pénz végre gyümölcsött hozott.

Nem, nem hozott.

2020. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26%
Én nem félek. Nagyon erős az immunrendszerem, és a huszonéves gyerekemé is nagyon erős. Férjemé is. Anyám pedig 150 km-re lakik, egyedül él, óvatos, vele telefonon tartjuk a kapcsolatot.
2020. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!