Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kínaiakról mit gondoltok?

A kínaiakról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nem ismerem mindegyiküket, így nem tudok véleményt mondani róluk. Náluk is van mindenféle ember.

Az egyik legjobb barátnőm kínai, egy iszonyat jófej és szorgos lány.

2020. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igazából nem nagyon van véleményem, európai szemmel érdekes a kultúrájuk. De ahogy az első válaszoló is leírta, így nem lehet megmondani, köztük is vannak jó és rossz emberek. Viszont a vírus miatti ellenük irányult rasszizmus már rohadtul idegesít, a kedvencem amikor valaki meglát egy kínait, és azt mondja rá, hogy koronás. Logikai bajnokok, komolyan.
2020. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem voltam Kínábna,d e remélem eljutok egyszer. Óriási nép, rengeteg réteggel, nem lehet csakí gy véleményt mondani.
2020. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Itt a közelben sok kínai lakik. Egy közeli suliba járnak. Nem gondolok semmit, ők is emberek.
2020. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
A munkához való hozzáállásuk tanulandó.
2020. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

https://www.youtube.com/watch?v=X0Y4SFz_A-c

Wuhan kutya es egyeb piac.

Ez Kina, nem a kinai piac es arusok Pesten.

2020. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

https://www.youtube.com/watch?v=Jya6dcyzQTs

Es ez Kina, a Yulin kutyahus fesztival!

2020. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Az ókorban rengeteg pluszt - mínuszt adtak az emberiségnek. Kifelé hideg, rideg érzelmek jellemzik a kínaiakat. Kíméletlen, - a tisztességtelenségtől gyakran nem visszariadó - üzleti ellenfelek. Ingatag jellem.
2020. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig akárhány kínaival találkoztam vagy csak láttam az utcán vagy valahol, az összes mosolygós, barátságos volt. Szerintem rendesek.
2020. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
A kínai társadalom mélységesen paternalista és igényük van az elnyomásra, hasonló, mint az orosz. Most azt hiszem sikerült bemutatkozniuk. KB olyanok voltak, mint az oroszok 1986-ban Csernobiban. Mindenkit egyénileg kell megítélni, de mint társadalomról megvan a véleményem róluk
2020. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!