Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még a vékony lányoknak sincs...

Még a vékony lányoknak sincs kocka hasa. Miért nem építenek a lányok kocka hasat?

Figyelt kérdés

A tesi tanárom azt mondta,hogy a nők nem tudnak izmot építeni,de ez nem igaz.

Szóval miért nincs a lányoknak,ha már tetszik nekik. És amúgy milyen érzés viselni az olyan hasat?


2020. márc. 15. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak, csak a színizom építése nekik nehezebb, mert magasabb a zsírsejtszámuk és az alacsony tesztoszteron miatt az izomnövekedés sem jelentős.


Nekem nem tetszik a kockahas a fiúkon, csak magamon. Van ilyen is.


Igazából semmi extra nincs a viselésében, mert ha nen feszítek be, szinte nem is látszik. Annyi, hogy ha lehajolok vagy ülök, nincs hurkám, csak ilyen bőrredők.

2020. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nektek, pasiknak, tetszenek a nagy mellek és a kerék izmos fenekek, akkor miért nincs nektek olyanotok, ha már tetszik nektek?
2020. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utólsó: az nem így müködik. Kocka hasat "könnyen" Lehet csinálni. Amit te írtál abba plasztikai beavatkozás kell. Xd
2020. márc. 15. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert nincs divatban, ráadásul a látványosan izmos nőket szétalázzák a férfiak azzal, hogy mennyire nem nőiesek, és hogy max a melegeknek kellenének.
2020. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarnak olyan merevek lenni, mint egy Lego-baba,
2020. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nekem a skinny fat testalkat jön be.
2020. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt kockahasam amíg suliba jártam,meg utána is vagy két évig.Semmit nem sportoltam,csak a tesi órákat.Most meg nem érdekel,elég,ha nem vagyok löttyedt.
2020. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én építenèk,de örülök ha kétszer hetente sikerül edzenem, nincs időm a munkám mellett.Kockahasat építeni nőként 30 évesen pedig egyáltalán nem olyan egyszerű.Amikor nem dolgoztam, napi 3 órát edzettem,és csak egy picit kezdett kirajzolódni a felső kocka (3 hónap után).Amúgy a páromnak meg nem is tetszik...
2020. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!