Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok és a nyáron...

14 éves vagyok és a nyáron szeretnék kocka hasat.51 kg vagyok, egy kicsi felesleg van a hasamon. Nem vagyok vékony egyáltalán, normál testalkatom van. Edzésterveket tudnátok ajánlani? És mellé az étrendet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyár van. :)

Egyébként mindenkinek kockás a hasa, csak a zsír eltakarja.

Elvileg szálkásító diéta kell, plusz aerob mozgás.

Gyakorlatilag viszont fejlődésben vagy, szóval emellett még arra is oda kell figyelned, hogy minden szükséges tápanyagot megkapjon a szervezeted.

Ráadásul nem írtad, milyen magas vagy, gyanítom, nem sok felesleg van rajtad... A kockahas viszont csak izmos testen mutat jól.

2016. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
168-170 cm körül
2016. jún. 4. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy annyi felesleg lenne rajtad magamból kiindulva (173cm/59kg). De ha mindenképp kockahasat akarsz akkor figyelj az étkezésre, persze ahogy azt előttem már mondták legyenek meg a megfelelő tápanyagok,vitaminok. Nekem is meg van a kockahas, mondjuk heti 4-5 kemény box edzést tolok le. Ha belelendülsz rájösz hogy lehet annyit mozogni hogy mindegy mit eszel nem megy el az alakod :)

Sok sikert

2016. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!