Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással is viselkedett így az...

Mással is viselkedett így az autos oktatója?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy vezetés előtt rettegek, hasmenésem van. Minden kis hülyeségért leordít, beszólogat, lealáz. Úgy gondolom, hogy én fizetek, belőlem él, legyen több türelme, mellesleg 4000ft óránként a díja. Ha kérdezek az a baj, ha nem az. Két órát vezetek le egyszerre nála, ebből fél órát minimum állunk valahol, mert ő kávézik, postára megy, bevásárol stb. Néha elszór egy-egy perverz megjegyzést is, hogy neki milyen rossz a házas élete és volt már arra példa, hogy elkezdte fogdosni a lábam. Mit tegyek? Még 3 órám van hátra a vizsgáig, tehát váltani már fölösleges lenne, de már nagyon utálom a képét. És ami a legdurvább, hogy egyre több az ilyen oktató..de miért?
2017. dec. 19. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha belőled él, akkor miért nem szólsz neki? Vagy miért nem teszel panaszt az irodánál?
2017. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
" És ami a legdurvább, hogy egyre több az ilyen oktató.." Ilyen az ha valaki mindet végigprobálja!
2017. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te aztán tudod, hogy hányat próbáltam végig. XD
2017. dec. 19. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a reális lépéseket teszed meg ez ügyben ?? Jelentsd fel menj a nyilvánosság elé és keress ajánlott jó oktatót .
2017. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"Még 3 órám van hátra a vizsgáig, tehát váltani már fölösleges lenne...". Kérlek olvass......
2017. dec. 19. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen , biztosan az utóbbi 2 vezetési órán kezdett el trógerkedni ... Elhúztad az időt , most sem lépsz . Értelmezd a helyzetedet és a viselkedésedet .
2017. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Velem is ugyan ilyen volt. Azt hallgattam hogy mekkora szerencsétlen vagyok. Feleslegesen nehézzé tette az egészet. Belerugdosott és piszkálta a pedálokat majd mikor megkértem hogy ne akkor azt mondta hogy ez segítség és legyek hálás.

Üvöltözés, türelmetlenség, minősíthetetlen stílus, és a két órából másfelet minimum álltunk valahol. 6. óránál azaz a harmadik alkalommal váltottam. A másik oktatóhoz is feszengve ültem be, de az nagyon rendes volt utána. Lazán begyakoroltam mindent, átmentem egyből a vizsgán és nem volt utána gond az egyedül vezetéssel se.

Ha eddig 27 órát kibírtál akkor szerintem se vessz össze vele az utolsó két alkalomra.

De a legközelebbi hasonló esetre meg tanuld meg hogy nem kötelező semmilyen szolgáltatást igénybe venni. El kell menni, mindig van másik oktató akinek szintén kell a pénzed. Ő pedig ha ilyen akkor hagy éheztesse a piac vagy tartsák el az idióták, nem kell sajnálni.

2017. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ordítsd le tegezve..


ne félj helyrejön

2017. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon sok az ilyen oktató, de hogy ennek mi az oka, azt nem tudom...Nagyon sokan mellékállásként csinálják, lehetséges, hogy ez az oka, hogy már kimerültek és nem bírják, túl fáradtak, stresszesek stb., de nem tudom. Az enyém speciel olyan szempontból normális volt, hogy nem kiabált, nem szólt be, nem alázott meg stb., hanem mindent normálisan elmagyarázott, megmutatott stb. és türelmes volt. Ugyanakkor azt például én is utáltam, hogy ilyenkor intézte az ügyeit...posta, gyerekért elmenni a bölcsödébe, pékség, bevásárlás, kávézás stb., hiszen ő dolgozik és más sem vásárolgathat a munkaidejében, beleszámít az órába is, aminek azzal kellene eltelnie, hogy gyakorolsz...Valamint ő is mindig fogdosta, csapkodta a combomat...és nekem is folyton hallgatnom kellett a magánéleti problémáit, hogy mi van a csláaddal, a munkával, az xy-nal stb., ha éppen nem nekem mondta, akkor valakivel telefonban ordibált stb....ezeket én is utáltam, de nem váltottam mert ezeket leszámítva jó oktató volt és a választható oktatók közül még ő volt a legjobb (a többire is igazak voltak a felsoroltak, csak azok még parasztok is voltak, akik beszólogattak, kiabáltak stb.).
2017. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha sima vizsgát akarsz, általában fizetni kell. Ez köztudott. Mivel te csaj vagy, más opció is lehetséges. Érted?

nincs rátok írva, hogy ez benne van, az meg nincs :D

23f

2017. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!